Související zápasy

Florbal Ústí

Ženský florbal opět v Ústí! Na Slunetu dorazí Black Angels a Zebry

Poprvé v ligovém ročníku 2022/23 se ženy o víkendu představí i domácím fanouškům. Na palubovce Slunety vyzvou v rámci 3. kola loňského finalistu playoff pražské Black Angels. V nedělním zápase se střetnou s TJ Sokol Nové Strašecí.

125_20220915_224637.jpg

BLACK ANGELS

Pražský celek v loňské sezóně skončil na čtvrté příčce tabulky. Z obou vzájemných utkání odešli Black Angels vítězně, s výsledky 5:2 z Čakovic a 1:3 z ústecké palubovky. V playoff si Angels vedli ještě lépe, když našli přemožitele až v samotném finále, kde se střetli s FBC Liberec. Dá se očekávat, že i v letošním ročníku bude tento mladý tým mířit na nejvyšší příčky.

Z předešlého víkendu si Black Angels připsali dvě výhry, přičemž dohromady nasázely 25 branek. S Týnem nad Vltavou si poradili výsledkem 10:0, na vysokou výhru navázali i proti Soběslavi, kterou porazili 15:2. Díky vysokému rozdílu vstřelených a obdržených branek tak aktuálně vedou tabulku.


TJ Sokol Nové Strašecí

Středočeské Zebry se vloni umístily na dvanácté pozici, díky čemuž těsně proklouzly do playoff. Jejich pouť však skončila již záhy, vyřadil je právě ústecký tým. Florbal Ústí zvítězil ve všech třech vzájemných zápasech minulé sezóny.

I Zebry si zatím drží stoprocentní bilanci. Nejprve překvapily Soběslav výsledkem 14:0, s Týnem nad Vltavou poté vybojovaly těsné vítězství 7:6. Aktuálně proto Strašecí patří druhá příčka.


Naopak ústecké ženy na první výhru stále čekají, ze zápasů proti Vinhoradům a Plzni vyšly naprázdno. Další příležitost získat body do tabulky budou mít již tento víkend na domácím hřišti. Doražte podpořit Florbal Ústí v sobotu od 14 hodin proti Black Angels a v neděli ve 12 hodin proti Novému Strašecí.