Související zápasy

Florbal Ústí

Ženy čeká souboj s lídrem z Nehvizd a Kutnou Horou

O nadcházejícím víkendu mají naše ženy na programu dvě utkání 1. ligy. V rámci 10. a 11. kola se utkají proti týmům ze středních Čech. V sobotu zajíždí na půdu Kutné Hory, v neděli je vyzve aktuální lídr soutěže Prague Tigers z Nehvizd.

158_20221111_174305.jpg

FBC Kutná Hora

Florbalistky Kutné Hory si v aktuálním ročníku drží téměř vyrovnanou bilanci proher a výher. Z devíti utkání zvítězily čtyřikrát a s 12 body jim náleží sedmá příčka tabulky. Poměrně vyrovnaná utkání ale dokázaly sehrát i s favority Prague Tigers (5:7) a nebo aktuálně druhým celkem Black Angels (3:4).

Nejlepšími střelkyněmi Kutné Hory jsou s šesti vstřelenými góly Labudová s Trpišovskou, Labudová vede i celkové kanadské bodování. V brankovišti středočešky posílily akvizicí Fajčíkové z Tatranu Střešovice, do pole je na střídavé hostování podpoří i Bartošková a Simandlová ze Světlé nad Sázavou.

Prague Tigers

Každoroční favorit a loňský vítěz základní části letos ještě ani jednou nezaváhal a s 24 body z 8 utkání vede celkovou tabulku. V předchozích kolech porazil Rudý Dračice vysoko 7:1, druhý den potvrdil svou vedoucí pozici proti poslední Soběslavi 11:5.

Bodově táhne Tigers Eliška Mrázková s 15 body, sekunduje jí s 13 body Steinbachová. V brance se mohou spolehnout na Martinu Pilšákovou, která si drží úctyhodnou 89,9% úspěšnost zákroků a mezi brankářkami, které odchytaly nadpoloviční počet utkání je na druhém místě.

Ženy Florbalu Ústí nejprve v sobotu zamíří do Kutné Hory, kde sehrají utkání od 18 hodin. Druhý den je čeká souboj s Prague Tigers v Nehvizdech od 17 hodin. Obě utkání budete moci sledovat u textového online přenosu.
FBC Kutná Hora: https://www.ceskyflorbal.cz/match/detail/default/891557
Prague Tigers: https://www.ceskyflorbal.cz/match/detail/default/891550