Ženy nestačily na Vinohrady. Se Startem prohrály až v prodloužení

Utkání s Vinohrady skončilo jednoznačnou výhrou soupeře. Se Startem to ženy dotáhly až do prodloužení, nakonec to ale nedopadlo v jejich prospěch. Z Prahy tak přiváží jeden bod.

Vinohrady byly pro ženy oříškem. Soupeři se v letošní sezoně 23/24 daří a drží se na horních příčkách tabulky. I přesto ale v úvodní periodě hrály vyrovnanou hru a dorovnaly soupeřův náskok. Do druhé části tak vstoupily za stavu 2:2 a s nadějí na výhru. Bohužel v ten moment převzaly otěže Vinohrady a nasázely gólmance Dlouhé sedm gólů. Za svůj výkon se ale rozhodně stydět nemusí, předvedla totiž jednatřicet zákroků! Ani v třetí části nedokázaly ženy dostatečně reagovat na narůstající náskok soupeře a utkání skončilo prohrou 7:12. Hráčkou utkání byla zvolena Mečířová, která během duelu zkompletovala hattrick a byla tak velkou oporou týmu!

Nedělní zápas proti dalšímu pražskému soupeři, Startu, byl velmi střídavý. Nejprve se dařilo Startu, který se v první třetině dostal do vedení 4:2. V druhé části ale Ústí dorovnalo náskok soupeře a začala přetahovaná o vedení. Třetí třetina na rozhodnutí vyrovnaného utkání nestačila a za stavu 8:8 se šlo do prodloužení. Rozhodující branka v neprospěch Ústí byla vstřelena v šedesáté čtvrté minutě a ženy tak z utkání urvaly alespoň jeden bod na útěchu.