Související zápasy

Ženy podlehly Spartě a Boleslavi

Ženy se o víkendu sedmnáctého a osmnáctého února utkaly se Spartou a Boleslaví. Sparta si Ústí ohlídala už od začátku, s Boleslaví se o prohře rozhodlo v závěrečné třetině.

Sparta se hned v první periodě dostala do třígólového vedení, které se Ústí těžko dohánělo. V druhé části ženy sice narůstající náskok trochu stáhly, na tempo soupeře to ale stále nestačilo. I v závěru si soupeř pohlídal svůj náskok a Ústí tak prohrálo 4:7. Podporou žen byla zejména Lada Flachsová, která vstřelila dvě branky.

Druhý den se ženský kádr střetl s Mladou Boleslaví. Tento duel narozdíl od sobotního probíhal velmi vyrovnaně, a to až do závěreční třetí třetiny, ve které otěže převzal soupeř a ústecká gólmanka inkasovala čtyři góly. Zápas tak skončil výhrou Boleslavi za stavu 9:6. Bodově se tak ženy beze změny pyšní čtrnácti body.