Související zápasy

Ženy si o víkendu nepřipsaly žádné body

Víkendová utkání s Prague Tigers Nehvizdy a Black Angels neskončila ve prospěch Ústí, a ženy tak stále stojí na spodních příčkách tabulky. Jak zápasy proběhly se dočtete v následujícím souhrnu.

Duel s Nehvizdy začal slibně, neboť se ženy v první periodě díky střelám Elišky Polákové a Lady Flachsové dostaly do vedení 2:1. Navíc úspěšně zvládly nejen přesilovou hru soupeře, ale také trestné střílení, při kterém tým podržela gólmanka Kateřina Kočová. V druhé části pak skórovaly jako první a vypadalo to, že si jdou pro vítězství. Nehvizdy ale náskok snížily na 2:3 a od toho momentu se štěstí od domácího kádru odvrátilo. V posledních deseti minutách se soupeřkám totiž podařilo hru kompletně otočit ve svůj prospěch a zvítězit 6:4.

I nedělní zápas s Black Angels vypadal v první třetině nadějně. Ženy hrály vyrovnanou hru a stejně jako soupeřky se dvakrát prosadily. Black Angels pak ale naprosto ovládly druhou část a dostaly se do tříbrankového vedení. Ženy najednou měly v rozhodující části co dohánět. Kádr nejvíce podržela Aneta Weissová, které se podařilo během utkání vstřelit čtyři branky, zaslouženě se tak stala hráčkou utkání a k tomu získala čtyři kanadské body! I přes tento úspěch na Black Angels nestačily. Utkání skončilo za stavu 6:8 pro Ústí a body tak odvezl soupeř.