Související zápasy

Florbal Ústí

Ženy suverénně porazily Mladou Boleslav. Na Spartu ale nestačily

Ženy se o víkendu utkaly se Spartou a Mladou Boleslaví. Přesto, že jim to se Spartou nevyšlo, spravily si chuť alespoň při druhém duelu, který naopak úplně ovládly! Jak vše probíhalo se dočtete v následujícím souhrnu.

318_20231113_091620.jpg

Herní víkend pro ženy nezačal úplně nejlépe. Do utkání nastoupily s nadějí na výhru, hned v první periodě se jim ale tento sen rozpadl, neboť soupeř vstřelil pět gólů a dostal se tak v úvodu do poměrně bezpečného vedení, které mu ve výsledku i zajistilo výhru. Ačkoli se ženy v druhé periodě pokusily náskok soupeře dorovnat, nevyšlo jim to a pouze snížily na 3:5. V závěrečné části Sparta vstřelila šestý gól, a i když se ženy stihly znovu prosadit, na velký náskok soupeře to nestačilo a tři body odjely spolu s ním. 

Chuť si ale naštěstí spravily hned další den, kdy se střetly s Mladou Boleslaví. Při tomto zápasu předvedla nejlepší výkon domácí gólmanka Veronika Novotná, která udržela nulu a byla tak právem zvolena hráčkou utkání! Další významnou hráčkou byla Markéta Kociánová, která byla autorkou dvou gólů z celkových tří. Ženy si tak za stavu 3:0 připsaly další výhru na své konto a v tabulce se posunuly na desátou příčku.