Související zápasy

Florbal Ústí

Ženy suverénně porazily Rudé Dračice, s Budějovicemi to ale nevyšlo

Ženy mají za sebou další dva duely. Nejprve vyzvaly Rudé Dračice, které bez problému porazily a nechaly je tak nadále na dně tabulky 1. ligy. S Českými Budějovicemi už ale takové štěstí neměly a bohužel prohrály.

333_20231127_151710.jpg

Ženy se již v první periodě dokázaly dostat do bezpečného pětigólového vedení a měly tak celou hru pod kontrolou od samého začátku. Na svůj výkon navázaly i po zbytek zápasu a Rudé Dračice měly co dělat. Soupeřky se dokázaly prosadit pouze jednou ke konci utkání a ústecké ženy tak za stavu 9:1 opravdu s přehledem vyhrály. Hráčce Markétě Kociánové se navíc podařilo zkompletovat hattrick!

Další utkání již podle představ žen nedopadlo. Tentokrát první třetina proběhla velmi vyrovnaně a oba týmy měly na svém kontě tři góly. Bohužel se ženám nepodařilo převzít hru do svých rukou a zápas tak pokračoval vyrovnaně i v druhé části. Na konci zápasu už ženám nezbyly síly, čehož Budějovice využily a dvakrát se prosadily. Za stavu 5:3 zvítězily a ženy odjely z prázdnou. I v tomto duelu je ale třeba zmínit Markétu Kociánovou, která vstřelila dvě branky ze tří.