Související zápasy

Florbal Ústí

Ženy v osmifinále vyzvou Plzeň

S nadcházejícím víkendem je tu další kolo playoff! Ženy Florbalu Ústí se v osmifinále utkají s druhým celkem soutěže po základní části FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň.

FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň

Plzeňský celek sesbíral v základní části 54 bodů z 22 zápasů, přičemž prohrál pouze třikrát. Kromě Spartě a Soběslavi se Plzeň povedlo porazit právě ústeckým ženám, které jediné vzájemné utkání tohoto ročníku z 27.11. zvládly poměrem 7:5. Přestože by tedy Plzeň měla být papírovým favoritem, naše ženy rozhodně nemusí skládat zbraně a zabojují o postup!

Individuálními statistikami vyčnívají především Mašková s M. Urbanovou, které mají na kontě 36 a 35 kanadských bodů. Druhá jmenovaná ale s 26 minutami kraluje i v méně lichotivé statistice trestných minut. Nad hranici dvaceti bodů se dostala i Přerostová se 17 brankami a 6 asistencemi. Mezi brankářkami je nejúspěšnější A. Urbanová s 81% úspěšností.

První utkání série, hrané na dvě vítězství, se odehraje v sobotu 5.3. od 17 hod v Plzni. Na druhý den se ale série přesune do Ústí nad Labem. Nenechte si proto ujít další zápas našich žen a doražte v neděli 6.3. od 12:30 na halu Sluneta podpořit domácí tým a vytvořit skvělou atmosféru!
Případné třetí utkání se odehraje 9.3. opět v Plzni.

Autor: Adéla Kubíková