Související zápasy

Ženy v poháru končí. O víkendu zamíří na jih

Pondělní utkání 2.kola poháru skončilo jednoznačným výsledkem. Ústecké ženy především kvůli velké marodce prohrály 2:12. Již tento víkend je však čeká dvojutkání 1.ligy proti Týnu nad Vltavou a Soběslavi.

BLACK ANGELS - Florbal Ústí 12:2

branky: 11. Adriana Fricová, 17. Markéta Chaloupecká, 20. Lucie Šárová, 25. Lucie Svobodová, 29. Barbara Livorová, 30. Markéta Chaloupecká, 36. Lucie Svobodová, 36. Barbara Livorová, 37. Ester Janušková, 37. Markéta Chaloupecká, 42. Karolína Majerová, 44. Denisa Vachulová - 21. Natálie Hudečková, 44. Kateřina Šímová; zásahy brankářů: Hana Kuchařová 11 - Martina Zajícová 17; po třetinách: 1:0, 5:1, 6:1;

Tradice domácího souboje s Bohemians se letos neopakovala, ženy proto zajížděly k utkání 2.kola do pražských Čakovic, kde je vyzval známý soupeř Black Angels. Poslední vzájemné utkání 3:5 z pohledu Ústí sice mohlo slibovat zajímavý souboj, ale v den utkání byla situace odlišná. Vlivem vysoké marodky nastoupily naše ženy v nekompletních dvou lajnách a snažily se utkání především odbránit.

To se jim ještě dařilo v první třetině, ve které inkasovaly jen jedenkrát. Činila se zejména brankářka Zajícová, která několika skvělými zákroky držela ústecký tým nad vodou. Ve druhé třetině už Black Angels navýšily vedení dalšími pěti góly. Za Ústí se dokázala prosadil svým premiérovým gólem Hudečková. Třetí třetina začínala za už téměř rozhodnutého stavu 6:1 a překvapení se nekonalo. Black Angels přidávaly další branky, Ústí už docházely síly, navíc ještě muselo bránit tři oslabení. Druhou branku Ústí vstřelila Šímová, Blaci přidali hned 6 gólů. S pohárem se proto ženy loučí jednoznačným výsledkem 12:2.

Výjezd na jih Čech

Již o víkendu si ale ženy mohou spravit chuť proti Týnu a Soběslavi. Sobotní soupeř Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn má zatím stejně jako Ústí na kontě jednu výhru proti Soběslavi. Ta se s Ústím střetne v neděli a zatím je bez zisku bodů v tabulce poslední.

Vzájemná utkání zatím hovoří ve prospěch Ústí. Ženy by si tak mohly během víkendu bodově polepšit a vylepšit umístění v tabulce.

Podporovat ústecké ženy budete moci na dálku u textového online přenosu na webu ceskyflorbal.cz.

Sobota 1. 10. 16:00 Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn - Florbal Ústí
Neděle 2. 10. 13:00 Banes Florbal Soběslav - Florbal Ústí