Související zápasy

Florbal Ústí

Ženy zažily víkend plný proher. Nestačily na těžké soupeře z top šestky

Ženy zažily náročný víkend, při kterém se utkaly s Nehvizdy a Black Angels. Oba soupeři patří ke kádrům, kterým se v sezoně 2023/2024 velmi daří a byly tak pro ženy velkým oříškem.

369_20240122_183050.jpg

Nehvizdy si šly pro výhru a tak hned v první třetině nadělily ústeckému týmu tři góly. Ženy se sice také jednou prosadily, bylo ale jasné, jaký tým má hru pod kontrolou. V dalších částech se snažily narůstající náskok soupeře stahovat, nedokázaly s ním ale udržet tempo a gólová propast se mezi nimi zvětšovala. Zápas nakonec skončil 11:6 a body si tak připsaly Nehvizdy. Ženy ale mohou být pyšné na to, že těžkému soupeři nadělily tolik branek. Největší zásluhu měla v tomto směru Eliška Poláková, která dokázala zkompletovat hattrick! 

Druhé utkání začalo pro ústecké ženy skvěle, neboť se díky dvěma brankám Kláry Mečířové dostaly do vedení nad Black Angels, kteří aktuálně trůní na třetí příčce celé soutěže. Na vydařený start se jim ale nepodařilo navázat a soupeř rychle otočil skóre ve svůj prospěch. Poté už jen střílel jeden gól za druhým a ženy tak za stavu 3:9 prohrály.