Články

Rozšířené filtrování
Zobrazeno 31 až 40 z celkem 155 článků.

Návrat ve velkém stylu, Ústí prodloužilo vítěznou šňůru v derby na čtyři roky

Každé derby je výjimečné a důležité, tentokrát to platilo dvojnásob, kdy Ústí drželo šňůru dvou porážek a nutně se potřebovalo vrátit na vítěznou vlnu. Po delší době se ústeckým povedlo vyhrát první periodu, začátek druhé sice vypadal daleko lépe pro hosty, ale závěr této třetiny si opět přivlastnilo Ústí. Domácí přidali dvě branky do prázdné, a nakonec si připsali vysokou výhru 9:4.

Hrůzostrašný víkend zažili ústečtí muži, šest bodů rozdali týmům ze spodu tabulky

Ústí zažilo před týdnem euforii, když v zápase o první místo porazilo Bulldogs Brno. Další víkend měl být pouze formalitou, když na Slunetu přijela předposlední Plzeň. Úvodní třetina však Ústí posadila zpět na zem, ve zbylých čtyřiceti minutách už domácí nezvládli zápas zvrátit. V neděli mohli prohru odvrátit v zápase s Letkou, zde však opět v první třetině obdrželi tři branky a zápas pak ztratili v závěru.