Články

Rozšířené filtrování
Zobrazeno 61 až 70 z celkem 158 článků.

Florbal Ústí prodlužuje vítěznou sérii proti Chomutovu, derby ukradl v prodloužení Jan Peška

Už tři a půl roku vládne ústecký florbal severu Čech! Ústeckou nadvládu mohl Chomutov přerušit tuto neděli. Derby a souboj o první místo tabulky sledovalo přes 400 diváků. Celý zápas se dařilo ústeckým držet náskok o jednu branku, tři minuty před koncem zápasu ale přišlo vyrovnání. V prodloužení se po individuální akci prosadil hrdina Jan Peška.

Ústí v rámci poháru vyzve Říčany

I přes neúspěch v základní skupině si Ústí zahraje ještě minimálně jeden zápas v Poháru Českého florbalu. V rámci čtvrtého kola vyzve divizní Říčany, pro které to bude druhá zkouška proti prvoligovému týmu v tomto ročníku. Zápas proběhne v úterý 12.9. od 20:00.

Ani napotřetí nenašlo Ústí na pohárového soupeře recept, s Butchis prohrává 3:5

Třetí pohárové a druhé domácí utkání sehrálo Ústí v pondělí 28.8. proti pražskému Butchis. Ústí nezastihlo tempo v první třetině a odešlo do šaten s dvoubrankovým mankem. I přes zlepšený výkon se domácím nepovedlo ani jednou vyrovnat. Ani závěrečný tlak ve hře bez brankáře jim k bodu nepomohl. Ústí končí poslední v pohárové skupině, dalším soupeřem bude Kladno nebo Říčany.

Slibný výsledek ztratilo Ústí v poslední pětiminutovce utkání, s Mladou Boleslaví padlo 2:13

Ústí si s rolí outsidera dokázalo 55 minut poradit velmi slibně, když pět minut před koncem zápasu svítilo na tabuli skóre 2:6. V závěru zápasu však ústeckým hráčům došly síly a dovolili Mladé Boleslavi vstřelit 7 branek ve třech minutách, čímž přišli o dobře vypadající výsledek. Za Florbal Ústí se prosadili Jan Vondruška a Martin Horn.