Články

Rozšířené filtrování
Zobrazeno 61 až 70 z celkem 156 článků.

Florbal Ústí prodlužuje vítěznou sérii proti Chomutovu, derby ukradl v prodloužení Jan Peška

Už tři a půl roku vládne ústecký florbal severu Čech! Ústeckou nadvládu mohl Chomutov přerušit tuto neděli. Derby a souboj o první místo tabulky sledovalo přes 400 diváků. Celý zápas se dařilo ústeckým držet náskok o jednu branku, tři minuty před koncem zápasu ale přišlo vyrovnání. V prodloužení se po individuální akci prosadil hrdina Jan Peška.

Ústí v rámci poháru vyzve Říčany

I přes neúspěch v základní skupině si Ústí zahraje ještě minimálně jeden zápas v Poháru Českého florbalu. V rámci čtvrtého kola vyzve divizní Říčany, pro které to bude druhá zkouška proti prvoligovému týmu v tomto ročníku. Zápas proběhne v úterý 12.9. od 20:00.

Ani napotřetí nenašlo Ústí na pohárového soupeře recept, s Butchis prohrává 3:5

Třetí pohárové a druhé domácí utkání sehrálo Ústí v pondělí 28.8. proti pražskému Butchis. Ústí nezastihlo tempo v první třetině a odešlo do šaten s dvoubrankovým mankem. I přes zlepšený výkon se domácím nepovedlo ani jednou vyrovnat. Ani závěrečný tlak ve hře bez brankáře jim k bodu nepomohl. Ústí končí poslední v pohárové skupině, dalším soupeřem bude Kladno nebo Říčany.

Slibný výsledek ztratilo Ústí v poslední pětiminutovce utkání, s Mladou Boleslaví padlo 2:13

Ústí si s rolí outsidera dokázalo 55 minut poradit velmi slibně, když pět minut před koncem zápasu svítilo na tabuli skóre 2:6. V závěru zápasu však ústeckým hráčům došly síly a dovolili Mladé Boleslavi vstřelit 7 branek ve třech minutách, čímž přišli o dobře vypadající výsledek. Za Florbal Ústí se prosadili Jan Vondruška a Martin Horn.

Vítej doma! Mužský kádr posílí Jakub Kolstrunk!

Mužské áčko posílí kvalitní superligový hráč Jakub "Kostra“ Kolstrunk, který hrál od roku 2019 za ACEMA Sparta Praha. Ústí nad Labem mu však není cizí, neboť právě v tomto městě započala jeho florbalová kariéra a nyní se tak vrací ke svým kořenům.