Články

Rozšířené filtrování
Zobrazeno 71 až 80 z celkem 156 článků.

Výbuch v poslední třetině stál Ústí postup, sérii rozhodne úterní duel

Florbal Ústí vstoupilo do víkendu s náskokem dvou výher. V sobotním utkání si Ústí další výhru nezapsalo. Kladno zápas přelomilo na svoji stranu ve druhé třetině a ústečtí hráči už nestihli zareagovat. Nedělní zápas už vypadal rozhodnut, Ústí drželo kladenský útok na uzdě a do poslední dvacetiminutovky vstoupilo s náskokem tří branek. Domácí však přidali na obrátkách a po deseti minutách dorovnali, zápas nakonec vyhrálo Kladno 6:3.

Florbal Ústí zvládlo první čtvrtfinálový víkend, ze dvou vyrovnaných zápasů si odváží vedení 2-0 v sérii

Sobotní zápas ústeckým příliš nevyšel, tým celý zápas dotahoval ztrátu. Když už se dostali domácí do vedení, tak o něj rychle přišli. Zápas rozhodli až nájezdy, ve kterých byl ústecký tým úspěšnější. Druhý zápas vypadal podobně jako první, Ústí však nenechalo hosty odskočit, a naopak ve druhé třetině odskočilo o dvě branky, tento náskok jim stačil až do konce zápasu.

Muži si budou v 15:00 vybírat soupeře do čtvrtfinále

Muži postoupili z druhého místa do playoff, čímž získali výhodu domácího hřiště a volby soupeře do čtvrtfinále. Vybírat si budou jako druzí po Butchis. Ve hře jsou týmy FBC Letka, FBC Štíři České Budějovice, Kanonýři Kladno a Gullivers Brno.