Články

Rozšířené filtrování
Zobrazeno 81 až 90 z celkem 157 článků.

Ústí půjde do playoff z druhého místa, s Gullivery si poradilo 6:2

Tři kola před koncem základní části si Ústí zajistilo druhé místo tabulky, díky čemu může vybírat soupeře do čtvrtfinále ze tří týmů. V Brně se výhra jako vždy nerodila lehce. Ve třetí třetině se však ústeckému týmu povedlo odskočit a vedení udržet. V zápase si pět bodů připsal Vladimír Trčka.

Vyrovnaný zápas zvrátilo Kladno v poslední třetině, Ústí doma prohrálo 4:5

Ústí se těžce dostávalo do šancí přes kladenský blok. Kladnu se povedlo vstřelit dvě branky z náhozu, z těchto branek těžili až do 43. minuty, kdy přidali ve dvou minutách dva góly. Ústí jako polito živou vodou ještě srovnalo díky třem brankám ve třech minutách. Nakonec rozhodl jeden odskok kladenského útočníka v 57. minutě.

Ústečtí zástupci v modrobílých barvách vezou na sever dva cenné kovy, dorostenci končí zlatí, jejich mladší kolegové stříbrní

I přesto, že Florbal Ústí nevyslal do Švédska svoji posádku, tak si pár ústeckých hráčů medaile, zážitky i zkušenosti z nejznámějšího švédského turnaje dětí odvezlo. Ve spolupráci s Českou Lípou dostalo pár vyvolených možnost se tohoto turnaje zúčastnit v kategoriích starších žáků či dorostenců.

Druhé místo zůstává na severu! Florbal Ústí přetlačilo Hattrick 8:5

Šlágr kola o druhé místo tabulky zvládlo lépe Ústí. Vstup do utkání ale patřil domácím. Brno vyhrálo první třetinu 3:1, ale vedení neudrželo příliš dlouho. Ústí přežilo enormní tlak soupeře v druhé třetině a ve třetí třetině v souboji taktik zvítězil právě ústecký tým. Skóre upravily dvě branky do prázdné.

S rokem 2022 se ženy rozloučily s výhrou

I poslední adventní víkend strávilo ženské áčko v zápasovém tempu. V sobotu především kvůli výpadku v druhé třetině ženy nestačily na vedoucí celek soutěže Black Angels 9:4. Nedělní utkání s Novým Strašecím ale zvládly, přeťaly šňůru porážek a s kalendářním rokem 2022 se rozloučily vítězstvím 7:4.