Články

Rozšířené filtrování
Zobrazeno 21 až 30 z celkem 114 článků.

Zápas kola na ústecké Slunetě, Ústí poměří síly se třetím Kladnem

Oba týmy dokázaly vstoupit do nového roku vítězně, Ústí přetlačilo Hattrick, Kladno porazilo Hradec. Jen jeden z předních týmů ligy však bude po 21. kole v novém roce neporažen. Kladno přijede na ústeckou palubovku po pěti měsících, když v srpnu vyhrálo na Slunetě v rámci poháru. V lize je však úspěšnější Ústí.

Junioři ve středu vyzvou Spartu!

Juniory čeká ve středu pěkný oříšek. Utkají se totiž s náročným soupeřem, Spartou, který momentálně stojí na druhém místě tabulky CE ligy.

První zápas roku 2024 odehrají muži v Brně

Po vánoční pauze a oslavách nového roku se opět rozjíždí florbalové soutěže, mezi nimi se do zápasového kolotoče vrací také první liga s Florbalem Ústím. První neděli nového roku stráví muži na cestě do Brna, kde vyzvou brněnský Hattrick, se kterým doma došli až do nájezdů.

Muže čeká poslední zápas roku, v sobotu vyzvou šesté Znojmo

Florbal Ústí odehraje v sobotu poslední zápas kalendářního roku, v rámci 19. kola vyzve šesté Znojmo. V prvním vzájemné zápase bralo Ústí dva body za výhru v prodloužení. Oba týmy dělí rozdíl deseti bodů, zatímco výhra by soupeře přiblížila k první čtyřce, pro domácí se jedná o šanci udržet se na první pozici v tabulce.

Ústí musí navázat na výkony z posledních zápasů, v sobotu vyzve poslední Start na soupeřovo půdě

Florbal Ústí se pomalu dostalo z krize, když předvedlo dva kvalitní výkony domácím hřišti. Nejdříve se podařilo vyhrát nad čtvrtými Otrokovicemi, následně prohrálo Ústí s Tatranem Střešovice 5:6, kdy se však týmu povedlo vyhrát dvě třetiny. Na dobré výkony musí navázat tým v sobotu proti Startu, zápasy s papírově slabšími týmy však dělají hráčům problémy.

Souboj trápících se favoritů, na Slunetu dorazí Otrokovice

Ústí v pátek zaznamenalo porážku na půdě Guliverů a připsalo si tak třetí prohru ze čtyř posledních zápasů. Exsuperligové Otrokovice nezažívají též dobré období, prohrály čtyřikrát v řadě. V úvodním utkání vyhrály na domácí půdě Otrokovice v prodloužení.