Články

Rozšířené filtrování
Zobrazeno 31 až 40 z celkem 116 článků.

Ústí musí navázat na výkony z posledních zápasů, v sobotu vyzve poslední Start na soupeřovo půdě

Florbal Ústí se pomalu dostalo z krize, když předvedlo dva kvalitní výkony domácím hřišti. Nejdříve se podařilo vyhrát nad čtvrtými Otrokovicemi, následně prohrálo Ústí s Tatranem Střešovice 5:6, kdy se však týmu povedlo vyhrát dvě třetiny. Na dobré výkony musí navázat tým v sobotu proti Startu, zápasy s papírově slabšími týmy však dělají hráčům problémy.

Souboj trápících se favoritů, na Slunetu dorazí Otrokovice

Ústí v pátek zaznamenalo porážku na půdě Guliverů a připsalo si tak třetí prohru ze čtyř posledních zápasů. Exsuperligové Otrokovice nezažívají též dobré období, prohrály čtyřikrát v řadě. V úvodním utkání vyhrály na domácí půdě Otrokovice v prodloužení.