Florbal Ústí

listopad 2021

ÚstíWings
1:4
ne 7. 11. 2021 10:00 @ SH SŠT Most Velebudice, Přebor starších žákyň (3+1) - skupina 2 , 6. kolo
KadaňÚstí
5:1
ne 7. 11. 2021 12:00 @ SH SŠT Most Velebudice, Přebor starších žákyň (3+1) - skupina 2 , 6. kolo
ÚstíKadaň
0:3
ne 7. 11. 2021 12:40 @ SH SŠT Most Velebudice, Přebor starších žákyň (3+1) - skupina 2 , 6. kolo
KadaňÚstí
22:1
so 20. 11. 2021 9:00 @ SH Přívozní Lovosice, Přebor starších žákyň (3+1) - skupina 2 , 8. kolo
ÚstíTuleni
1:19
so 20. 11. 2021 11:00 @ SH Přívozní Lovosice, Přebor starších žákyň (3+1) - skupina 2 , 8. kolo
LiberecÚstí
20:0
so 20. 11. 2021 12:20 @ SH Přívozní Lovosice, Přebor starších žákyň (3+1) - skupina 2 , 8. kolo
BivojÚstí
4:5
so 27. 11. 2021 8:00 @ SH SPORTaS u Koldomu Litvínov, Přebor starších žákyň (3+1) - skupina 2 , 23. kolo
TuleniÚstí
6:1
so 27. 11. 2021 10:00 @ SH SPORTaS u Koldomu Litvínov, Přebor starších žákyň (3+1) - skupina 2 , 23. kolo
ÚstíČ. Lípa
0:0k
so 27. 11. 2021 10:40 @ SH SPORTaS u Koldomu Litvínov, Přebor starších žákyň (3+1) - skupina 2 , 23. kolo

prosinec 2021

BivojÚstí
9:1
so 4. 12. 2021 8:30 @ Gymnázium Ústí n./L., Přebor starších žákyň (3+1) - skupina 2 , 10. kolo
ÚstíKadaň
– : –
so 4. 12. 2021 10:00 @ Gymnázium Ústí n./L., Přebor starších žákyň (3+1) - skupina 2 , 10. kolo
ÚstíKadaň
0:7
so 4. 12. 2021 10:00 @ Gymnázium Ústí n./L., Přebor starších žákyň (3+1) - skupina 2 , 10. kolo
BivojÚstí
– : –
so 4. 12. 2021 11:00 @ Gymnázium Ústí n./L., Přebor starších žákyň (3+1) - skupina 2 , 10. kolo
ÚstíTuleni
2:4
so 4. 12. 2021 11:30 @ Gymnázium Ústí n./L., Přebor starších žákyň (3+1) - skupina 2 , 10. kolo
Č. LípaÚstí
4:2
so 4. 12. 2021 13:00 @ Gymnázium Ústí n./L., Přebor starších žákyň (3+1) - skupina 2 , 10. kolo
TepliceÚstí
– : –
so 18. 12. 2021 10:00 @ SH Podbořany, Přebor starších žákyň (3+1) - skupina 2 , 15. kolo
ÚstíKadaň
– : –
so 18. 12. 2021 11:30 @ SH Podbořany, Přebor starších žákyň (3+1) - skupina 2 , 15. kolo
TuleniÚstí
8:2
so 18. 12. 2021 12:15 @ SH Podbořany, Přebor starších žákyň (3+1) - skupina 2 , 13. kolo
ÚstíBivoj
– : –
so 18. 12. 2021 13:00 @ SH Podbořany, Přebor starších žákyň (3+1) - skupina 2 , 15. kolo
Č. LípaÚstí
16:4
so 18. 12. 2021 13:05 @ SH Podbořany, Přebor starších žákyň (3+1) - skupina 2 , 14. kolo
ÚstíLovosice
1:7
so 18. 12. 2021 13:55 @ SH Podbořany, Přebor starších žákyň (3+1) - skupina 2 , 13. kolo

duben 2022

ÚstíKadaň
– : –
so 2. 4. 2022 @ SH Podbořany, Přebor starších žákyň (3+1) - skupina 2 , 26. kolo
ÚstíTuleni
– : –
so 2. 4. 2022 @ SH Podbořany, Přebor starších žákyň (3+1) - skupina 2 , 26. kolo
LiberecÚstí
– : –
so 2. 4. 2022 @ SH Podbořany, Přebor starších žákyň (3+1) - skupina 2 , 26. kolo
ÚstíLovosice
– : –
so 16. 4. 2022 @ SH Česká Lípa, Přebor starších žákyň (3+1) - skupina 2 , 17. kolo
ÚstíTurnov
– : –
so 16. 4. 2022 @ SH Česká Lípa, Přebor starších žákyň (3+1) - skupina 2 , 17. kolo
TuleniÚstí
– : –
so 16. 4. 2022 @ SH Česká Lípa, Přebor starších žákyň (3+1) - skupina 2 , 17. kolo
ÚstíTeplice
– : –
so 30. 4. 2022 @ SH Dubí 2 Rudolfka, Přebor starších žákyň (3+1) - skupina 2 , 30. kolo
TuleniÚstí
– : –
so 30. 4. 2022 @ SH Dubí 2 Rudolfka, Přebor starších žákyň (3+1) - skupina 2 , 30. kolo
ÚstíDubí
– : –
so 30. 4. 2022 @ SH Dubí 2 Rudolfka, Přebor starších žákyň (3+1) - skupina 2 , 30. kolo