19. 12. 2021 16:00 @ SH Kutná Hora Klimeška
11 : 7
4:2,2:3,5:2

Články k utkání

Předvánoční atmosféra na hřišti ženám body nepřinesla

Na poslední zápasy roku 2021 vyrazily ženy o víkendu na Vinohrady a do Kutné Hory. Proti SKV sehrály dobře první třetinu, poté ale začal úřadovat soupeř, který se radoval z výhry 8:2. V Kutné Hoře prohrávaly již od třetí minuty, dvakrát dokázaly stav srovnat, ale v poslední třetině obdržely pět branek a nakonec prohrály poměrem 11:7.

“Jdeme po malých krůčkách dopředu,” hodnotí průběžně sezonu Klára Mečířová

Návrat do soutěžního procesu po roční pauze byl pro ženy náročný. Na začátku sezony se jim příliš výsledkově nedařilo a trápilo je především málo vstřelených branek. Práci při rozvíjení dovedností jim překazil i koronavirus, kvůli kterému musely odkládat utkání. Přesto se ale dokázaly výsledkově zvednout, aktuálně jim patří desátá příčka. Průběh sezony hodnotí opora týmu Klára Mečířová.