říjen 2021

Florbal Ústí whiteASK Lovosice - LFP White
4:8
so 16. 10. 2021 8:00 @ SH SPORTaS u Koldomu Litvínov, Ústecká liga elévů, 3. kolo
Florbal Ústí redASK Lovosice - LFP Grey
2:11
so 16. 10. 2021 8:40 @ SH SPORTaS u Koldomu Litvínov, Ústecká liga elévů, 2. kolo
Florbal Chomutov ĎáblíciFlorbal Ústí white
11:9
so 16. 10. 2021 9:20 @ SH SPORTaS u Koldomu Litvínov, Ústecká liga elévů, 3. kolo
SK BIVOJ LITVÍNOV YELLOWFlorbal Ústí red
11:7
so 16. 10. 2021 10:00 @ SH SPORTaS u Koldomu Litvínov, Ústecká liga elévů, 2. kolo
Florbal Chomutov ČertíciFlorbal Ústí red
14:6
so 16. 10. 2021 11:20 @ SH SPORTaS u Koldomu Litvínov, Ústecká liga elévů, 2. kolo
Florbal Ústí whiteSK Dubí
5:2
so 16. 10. 2021 11:20 @ SH SPORTaS u Koldomu Litvínov, Ústecká liga elévů, 3. kolo
FD Teplice - DDMFlorbal Ústí red
6:7
so 30. 10. 2021 9:00 @ SH Kadaň, Ústecká liga elévů, 10. kolo
FBC SVČ Vipers MostFlorbal Ústí white
4:6
so 30. 10. 2021 9:40 @ SH Kadaň, Ústecká liga elévů, 8. kolo
Florbal Ústí whiteFBC DDM Kati Kadaň - Black
16:6
so 30. 10. 2021 10:20 @ SH Kadaň, Ústecká liga elévů, 8. kolo
Florbal Ústí redFlorbal Chomutov Ďáblíci
3:16
so 30. 10. 2021 11:00 @ SH Kadaň, Ústecká liga elévů, 10. kolo
FBC Vipers MostFlorbal Ústí red
1:3
so 30. 10. 2021 11:40 @ SH Kadaň, Ústecká liga elévů, 10. kolo
Florbal Ústí whiteFlorbal Chomutov Domeček
6:9
so 30. 10. 2021 11:40 @ SH Kadaň, Ústecká liga elévů, 8. kolo

listopad 2021

1. FBC DDM Děčín IV BlueFlorbal Ústí red
18:4
so 13. 11. 2021 8:30 @ Vojanova Děčín, Ústecká liga elévů, 19. kolo
Florbal Ústí white1. FBC DDM Děčín IV White
8:13
so 13. 11. 2021 10:00 @ Vojanova Děčín, Ústecká liga elévů, 19. kolo
Florbal Ústí redSK Štětí
– : –
so 13. 11. 2021 10:30 @ Vojanova Děčín, Ústecká liga elévů, 19. kolo
Florbal Ústí redSK Štětí
10:4
so 13. 11. 2021 11:10 @ Vojanova Děčín, Ústecká liga elévů, 19. kolo
Florbal Ústí whiteSK BIVOJ LITVÍNOV BLACK
– : –
so 13. 11. 2021 11:50 @ Tělocvična ZŠ Dr.M Tyrše Děčín, Ústecká liga elévů, 20. kolo
SK BIVOJ LITVÍNOV YELLOWFlorbal Ústí red
19:5
so 13. 11. 2021 12:40 @ Vojanova Děčín, Ústecká liga elévů, 19. kolo
SK BIVOJ LITVÍNOV YELLOWFlorbal Ústí red
19:5
so 13. 11. 2021 12:40 @ Vojanova Děčín, Ústecká liga elévů, 19. kolo
Florbal Ústí whiteSK BIVOJ LITVÍNOV BLACK
6:23
so 13. 11. 2021 13:50 @ Vojanova Děčín, Ústecká liga elévů, 19. kolo
Florbal Ústí red1. FBC DDM Děčín IV White
6:8
so 27. 11. 2021 9:00 @ Gymnázium Ústí n./L., Ústecká liga elévů, 26. kolo
1. FBC DDM Děčín IV BlueFlorbal Ústí white
11:1
so 27. 11. 2021 9:00 @ Gymnázium Ústí n./L., Ústecká liga elévů, 27. kolo
FBC Vipers MostFlorbal Ústí red
5:0
so 27. 11. 2021 10:30 @ Gymnázium Ústí n./L., Ústecká liga elévů, 26. kolo
Florbal Ústí whiteFBC SVČ Vipers Most
1:1
so 27. 11. 2021 11:10 @ Gymnázium Ústí n./L., Ústecká liga elévů, 27. kolo
SK BIVOJ LITVÍNOV YELLOWFlorbal Ústí white
12:3
so 27. 11. 2021 12:00 @ Gymnázium Ústí n./L., Ústecká liga elévů, 27. kolo
Florbal Ústí redSK BIVOJ LITVÍNOV BLACK
3:10
so 27. 11. 2021 12:40 @ Gymnázium Ústí n./L., Ústecká liga elévů, 26. kolo

prosinec 2021

FD Teplice - KrupkaFlorbal Ústí red
2:2
so 11. 12. 2021 9:40 @ SH Podbořany, Ústecká liga elévů, 29. kolo
FD Teplice - DDMFlorbal Ústí white
5:5
so 11. 12. 2021 9:40 @ SH Podbořany, Ústecká liga elévů, 30. kolo
Florbal Ústí whiteFD Teplice - Krupka
– : –
so 11. 12. 2021 9:40 @ SH Podbořany, Ústecká liga elévů, 31. kolo
Florbal Ústí redMocní Tuleni Podbořany Blue
– : –
so 11. 12. 2021 10:30 @ SH Podbořany, Ústecká liga elévů, 29. kolo
Florbal Ústí redFlorbal Chomutov Domeček
6:10
so 11. 12. 2021 11:10 @ SH Podbořany, Ústecká liga elévů, 29. kolo
Florbal Ústí whiteFbC Jazzmani Žatec yellow
3:7
so 11. 12. 2021 11:10 @ SH Podbořany, Ústecká liga elévů, 30. kolo
FbC Jazzmani Žatec greenFlorbal Ústí white
– : –
so 11. 12. 2021 11:10 @ SH Podbořany, Ústecká liga elévů, 31. kolo
Florbal Ústí redFBC DDM Kati Kadaň - white
– : –
so 11. 12. 2021 12:00 @ SH Podbořany, Ústecká liga elévů, 29. kolo
Florbal Ústí redMocní Tuleni Podbořany Blue
17:2
so 11. 12. 2021 12:40 @ SH Podbořany, Ústecká liga elévů, 29. kolo
Florbal Ústí whiteFlorbal Chomutov Čertíci
11:11
so 11. 12. 2021 12:40 @ SH Podbořany, Ústecká liga elévů, 30. kolo
Florbal Chomutov ČertíciFlorbal Ústí white
– : –
so 11. 12. 2021 12:40 @ SH Podbořany, Ústecká liga elévů, 31. kolo

leden 2022

ASK Lovosice - LFP BlackFlorbal Ústí red
4:11
so 8. 1. 2022 9:40 @ Vojanova Děčín, Ústecká liga elévů, 40. kolo
Florbal Ústí whiteSK Dubí
6:5
so 8. 1. 2022 9:40 @ Tělocvična ZŠ Dr.M Tyrše Děčín, Ústecká liga elévů, 41. kolo
Florbal Ústí red1. FBC DDM Děčín IV White
1:11
so 8. 1. 2022 10:20 @ Vojanova Děčín, Ústecká liga elévů, 40. kolo
1. FBC DDM Děčín IV BlueFlorbal Ústí white
18:9
so 8. 1. 2022 11:00 @ Tělocvična ZŠ Dr.M Tyrše Děčín, Ústecká liga elévů, 41. kolo
Florbal Ústí redASK Lovosice - LFP White
5:13
so 8. 1. 2022 11:40 @ Vojanova Děčín, Ústecká liga elévů, 40. kolo
ASK Lovosice - LFP GreyFlorbal Ústí white
10:10
so 8. 1. 2022 12:20 @ Tělocvična ZŠ Dr.M Tyrše Děčín, Ústecká liga elévů, 41. kolo
FD Teplice - KrupkaFlorbal Ústí red
3:10
so 22. 1. 2022 8:30 @ Gymnázium Ústí n./L., Ústecká liga elévů, 48. kolo
Florbal Ústí whiteFD Teplice - DDM
4:5
so 22. 1. 2022 8:30 @ Gymnázium Ústí n./L., Ústecká liga elévů, 47. kolo
1. FBC DDM Děčín IV WhiteFlorbal Ústí white
8:9
so 22. 1. 2022 10:00 @ Gymnázium Ústí n./L., Ústecká liga elévů, 47. kolo
Florbal Ústí red1. FBC DDM Děčín IV Blue
6:5
so 22. 1. 2022 10:40 @ Gymnázium Ústí n./L., Ústecká liga elévů, 48. kolo
FBC DDM Kati Kadaň - BlackFlorbal Ústí red
0:10
so 22. 1. 2022 11:30 @ Gymnázium Ústí n./L., Ústecká liga elévů, 48. kolo
Florbal Ústí whiteFBC DDM Kati Kadaň - white
15:6
so 22. 1. 2022 12:10 @ Gymnázium Ústí n./L., Ústecká liga elévů, 47. kolo

únor 2022

Florbal Ústí whiteSK BIVOJ LITVÍNOV YELLOW
4:9
ne 6. 2. 2022 9:00 @ Městská SH Chomutov, Ústecká liga elévů, 54. kolo
SK BIVOJ LITVÍNOV BLACKFlorbal Ústí red
14:4
ne 6. 2. 2022 9:40 @ Městská SH Chomutov, Ústecká liga elévů, 53. kolo
Florbal Ústí redFlorbal Chomutov Ďáblíci
5:4
ne 6. 2. 2022 10:30 @ Městská SH Chomutov, Ústecká liga elévů, 53. kolo
Florbal JirkovFlorbal Ústí white
2:9
ne 6. 2. 2022 10:30 @ Městská SH Chomutov, Ústecká liga elévů, 54. kolo
Florbal Ústí redFlorbal Chomutov Domeček
2:21
ne 6. 2. 2022 12:00 @ Městská SH Chomutov, Ústecká liga elévů, 53. kolo
Florbal Ústí whiteFlorbal Chomutov Čertíci
2:8
ne 6. 2. 2022 12:40 @ Městská SH Chomutov, Ústecká liga elévů, 54. kolo

březen 2022

Florbal Ústí redFlorbal Ústí white
7:5
so 26. 3. 2022 8:30 @ Gymnázium Ústí n./L., Ústecká liga elévů, 60. kolo
Florbal Ústí redFlorbal Ústí white
7:5
so 26. 3. 2022 8:30 @ Gymnázium Ústí n./L., Ústecká liga elévů, 60. kolo
DDM Rozmarýn LitoměřiceFlorbal Ústí white
6:2
so 26. 3. 2022 8:30 @ Gymnázium Ústí n./L., Ústecká liga elévů, 61. kolo
DDM Rozmarýn LitoměřiceFlorbal Ústí red
5:3
so 26. 3. 2022 10:00 @ Gymnázium Ústí n./L., Ústecká liga elévů, 60. kolo
Florbal Ústí whiteSK BIVOJ LITVÍNOV BLACK
1:7
so 26. 3. 2022 10:40 @ Gymnázium Ústí n./L., Ústecká liga elévů, 60. kolo
Florbal Ústí whiteSK Štětí
7:12
so 26. 3. 2022 10:40 @ Gymnázium Ústí n./L., Ústecká liga elévů, 61. kolo
DDM Rozmarýn LitoměřiceFlorbal Ústí white
10:2
so 26. 3. 2022 11:20 @ Gymnázium Ústí n./L., Ústecká liga elévů, 60. kolo
SK BIVOJ LITVÍNOV YELLOWFlorbal Ústí white
10:3
so 26. 3. 2022 11:20 @ Gymnázium Ústí n./L., Ústecká liga elévů, 61. kolo
Florbal Ústí redSK BIVOJ LITVÍNOV BLACK
2:15
so 26. 3. 2022 12:00 @ Gymnázium Ústí n./L., Ústecká liga elévů, 60. kolo

duben 2022

ASK Lovosice - LFP WhiteFlorbal Ústí red
9:3
ne 24. 4. 2022 8:30 @ SH SPORTaS u Koldomu Litvínov, Ústecká liga elévů, 66. kolo
Florbal Ústí redFD Teplice - DDM
4:7
ne 24. 4. 2022 9:51 @ SH SPORTaS u Koldomu Litvínov, Ústecká liga elévů, 66. kolo
Mocní Tuleni Podbořany BlueFlorbal Ústí red
8:13
ne 24. 4. 2022 11:10 @ SH SPORTaS u Koldomu Litvínov, Ústecká liga elévů, 66. kolo
Florbal Ústí whiteSK BIVOJ LITVÍNOV BLACK
1:13
ne 24. 4. 2022 13:10 @ SH SPORTaS u Koldomu Litvínov, Ústecká liga elévů, 65. kolo
ASK Lovosice - LFP GreyFlorbal Ústí white
13:5
ne 24. 4. 2022 14:30 @ SH SPORTaS u Koldomu Litvínov, Ústecká liga elévů, 65. kolo
Florbal Ústí whiteFbC Jazzmani Žatec green
7:6
ne 24. 4. 2022 15:51 @ SH SPORTaS u Koldomu Litvínov, Ústecká liga elévů, 65. kolo