říjen 2022

ÚstíÚstí
4:19
so 8. 10. 2022 8:35 @ SH Strupčice, Ústecká liga přípravek, 5. kolo
JirkovÚstí
4:2
so 8. 10. 2022 9:10 @ SH Strupčice, Ústecká liga přípravek, 5. kolo
ÚstíLovosice
10:2
so 8. 10. 2022 9:45 @ SH Strupčice, Ústecká liga přípravek, 5. kolo
LovosiceÚstí
8:3
so 8. 10. 2022 10:20 @ SH Strupčice, Ústecká liga přípravek, 5. kolo
ÚstíJirkov
19:1
so 8. 10. 2022 10:55 @ SH Strupčice, Ústecká liga přípravek, 5. kolo
ChomutovÚstí
3:6
so 22. 10. 2022 9:35 @ SH Kadaň, Ústecká liga přípravek, 6. kolo
ÚstíTuleni
1:7
so 22. 10. 2022 9:35 @ SH Kadaň, Ústecká liga přípravek, 7. kolo
KadaňÚstí
5:5
so 22. 10. 2022 10:10 @ SH Kadaň, Ústecká liga přípravek, 7. kolo
ÚstíTuleni
8:4
so 22. 10. 2022 10:45 @ SH Kadaň, Ústecká liga přípravek, 6. kolo
ChomutovÚstí
5:1
so 22. 10. 2022 11:20 @ SH Kadaň, Ústecká liga přípravek, 7. kolo
ÚstíKadaň
18:2
so 22. 10. 2022 11:55 @ SH Kadaň, Ústecká liga přípravek, 6. kolo

listopad 2022

ÚstíÚstí
7:2
so 5. 11. 2022 8:35 @ Gymnázium Ústí n./L., Ústecká liga přípravek, 12. kolo
DěčínÚstí
6:3
so 5. 11. 2022 8:35 @ Gymnázium Ústí n./L., Ústecká liga přípravek, 11. kolo
ÚstíDěčín
2:1
so 5. 11. 2022 9:45 @ Gymnázium Ústí n./L., Ústecká liga přípravek, 12. kolo
ÚstíTeplice
3:15
so 5. 11. 2022 9:50 @ Gymnázium Ústí n./L., Ústecká liga přípravek, 11. kolo
VipersÚstí
3:2
so 5. 11. 2022 10:20 @ Gymnázium Ústí n./L., Ústecká liga přípravek, 12. kolo
ÚstíDěčín
10:4
so 5. 11. 2022 10:55 @ Gymnázium Ústí n./L., Ústecká liga přípravek, 12. kolo
VipersÚstí
0:0
so 5. 11. 2022 11:30 @ Gymnázium Ústí n./L., Ústecká liga přípravek, 12. kolo
KadaňÚstí
3:2
so 5. 11. 2022 11:35 @ Gymnázium Ústí n./L., Ústecká liga přípravek, 11. kolo
ÚstíDěčín
10:7
so 19. 11. 2022 8:15 @ Vojanova Děčín, Ústecká liga přípravek, 18. kolo
JazzmaniÚstí
7:9
so 19. 11. 2022 10:00 @ Vojanova Děčín, Ústecká liga přípravek, 18. kolo
ÚstíBivoj
6:16
so 19. 11. 2022 10:35 @ Vojanova Děčín, Ústecká liga přípravek, 18. kolo
DěčínÚstí
4:10
so 19. 11. 2022 11:45 @ Vojanova Děčín, Ústecká liga přípravek, 19. kolo
ÚstíJazzmani
10:5
so 19. 11. 2022 12:55 @ Vojanova Děčín, Ústecká liga přípravek, 19. kolo
BivojÚstí
5:11
so 19. 11. 2022 14:40 @ Vojanova Děčín, Ústecká liga přípravek, 19. kolo

prosinec 2022

BivojÚstí
8:00
so 3. 12. 2022 8:00 @ Gymnázium Ústí n./L., Ústecká liga přípravek, 23. kolo
ÚstíBivoj
8:00
so 3. 12. 2022 8:00 @ Gymnázium Ústí n./L., Ústecká liga přípravek, 24. kolo
ÚstíTuleni
9:10
so 3. 12. 2022 9:10 @ Gymnázium Ústí n./L., Ústecká liga přípravek, 23. kolo
TuleniÚstí
9:45
so 3. 12. 2022 9:45 @ Gymnázium Ústí n./L., Ústecká liga přípravek, 24. kolo
ÚstíLouny
10:25
so 3. 12. 2022 10:25 @ Gymnázium Ústí n./L., Ústecká liga přípravek, 24. kolo
TepliceÚstí
11:00
so 3. 12. 2022 11:00 @ Gymnázium Ústí n./L., Ústecká liga přípravek, 23. kolo

leden 2023

ÚstíJirkov
– : –
so 28. 1. 2023 @ SH Spořice, Ústecká liga přípravek, 30. kolo
ÚstíŠtětí
– : –
so 28. 1. 2023 @ SH Spořice, Ústecká liga přípravek, 30. kolo
ÚstíÚstí
– : –
so 28. 1. 2023 @ SH Spořice, Ústecká liga přípravek, 30. kolo
ŠtětíÚstí
– : –
so 28. 1. 2023 @ SH Spořice, Ústecká liga přípravek, 30. kolo
JirkovÚstí
– : –
so 28. 1. 2023 @ SH Spořice, Ústecká liga přípravek, 30. kolo

únor 2023

LounyÚstí
– : –
so 11. 2. 2023 @ SH Přívozní Lovosice, Ústecká liga přípravek, 34. kolo
ChomutovÚstí
– : –
so 11. 2. 2023 @ SH Přívozní Lovosice, Ústecká liga přípravek, 34. kolo
ÚstíJazzmani
– : –
so 11. 2. 2023 @ SH Přívozní Lovosice, Ústecká liga přípravek, 34. kolo
ÚstíLovosice
– : –
so 11. 2. 2023 @ SH Přívozní Lovosice, Ústecká liga přípravek, 33. kolo
ÚstíChomutov
– : –
so 11. 2. 2023 @ SH Přívozní Lovosice, Ústecká liga přípravek, 33. kolo
JazzmaniÚstí
– : –
so 11. 2. 2023 @ SH Přívozní Lovosice, Ústecká liga přípravek, 33. kolo

březen 2023

ÚstíChomutov
– : –
ne 12. 3. 2023 @ Městská SH Chomutov, Ústecká liga přípravek, 36. kolo
ÚstíŠtětí
– : –
ne 12. 3. 2023 @ Městská SH Chomutov, Ústecká liga přípravek, 36. kolo
TepliceÚstí
– : –
ne 12. 3. 2023 @ Městská SH Chomutov, Ústecká liga přípravek, 36. kolo
ChomutovÚstí
– : –
ne 12. 3. 2023 @ Městská SH Chomutov, Ústecká liga přípravek, 37. kolo
ChomutovÚstí
– : –
ne 12. 3. 2023 @ Městská SH Chomutov, Ústecká liga přípravek, 37. kolo
ÚstíVipers
– : –
ne 12. 3. 2023 @ Městská SH Chomutov, Ústecká liga přípravek, 37. kolo

duben 2023

ÚstíKadaň
– : –
so 1. 4. 2023 @ Vojanova Děčín, Ústecká liga přípravek, 43. kolo
LovosiceÚstí
– : –
so 1. 4. 2023 @ Vojanova Děčín, Ústecká liga přípravek, 43. kolo
ÚstíDěčín
– : –
so 1. 4. 2023 @ Vojanova Děčín, Ústecká liga přípravek, 43. kolo
VipersÚstí
– : –
so 1. 4. 2023 @ Vojanova Děčín, Ústecká liga přípravek, 44. kolo
ÚstíLouny
– : –
so 1. 4. 2023 @ Vojanova Děčín, Ústecká liga přípravek, 44. kolo
DěčínÚstí
– : –
so 1. 4. 2023 @ Vojanova Děčín, Ústecká liga přípravek, 44. kolo
ÚstíJazzmani
– : –
so 22. 4. 2023 @ Gymnázium Ústí n./L., Ústecká liga přípravek, 47. kolo
ChomutovÚstí
– : –
so 22. 4. 2023 @ Gymnázium Ústí n./L., Ústecká liga přípravek, 47. kolo
ÚstíÚstí
– : –
so 22. 4. 2023 @ Gymnázium Ústí n./L., Ústecká liga přípravek, 47. kolo
ChomutovÚstí
– : –
so 22. 4. 2023 @ Gymnázium Ústí n./L., Ústecká liga přípravek, 47. kolo
ÚstíJazzmani
– : –
so 22. 4. 2023 @ Gymnázium Ústí n./L., Ústecká liga přípravek, 47. kolo
JazzmaniÚstí
– : –
so 22. 4. 2023 @ Gymnázium Ústí n./L., Ústecká liga přípravek, 46. kolo
ÚstíKadaň
– : –
so 22. 4. 2023 @ Gymnázium Ústí n./L., Ústecká liga přípravek, 46. kolo
ChomutovÚstí
– : –
so 22. 4. 2023 @ Gymnázium Ústí n./L., Ústecká liga přípravek, 46. kolo