říjen 2022

Č. LípaÚstí
9:00
zítra v 9:00 @ Lokomotiva Česká Lípa, Liga elévek - skupina 2, 1. kolo
ÚstíChomutov
10:10
zítra v 10:10 @ Lokomotiva Česká Lípa, Liga elévek - skupina 2, 1. kolo
KadaňÚstí
11:55
zítra v 11:55 @ Lokomotiva Česká Lípa, Liga elévek - skupina 2, 1. kolo
VipersÚstí
9:40
so 15. 10. 2022 9:40 @ SH Přívozní Lovosice, Ústecká liga elévů, 3. kolo
ÚstíDubí
9:40
so 15. 10. 2022 9:40 @ SH Přívozní Lovosice, Ústecká liga elévů, 4. kolo
ÚstíLovosice
10:20
so 15. 10. 2022 10:20 @ SH Přívozní Lovosice, Ústecká liga elévů, 3. kolo
LovosiceÚstí
11:00
so 15. 10. 2022 11:00 @ SH Přívozní Lovosice, Ústecká liga elévů, 4. kolo
ÚstíBivoj
11:40
so 15. 10. 2022 11:40 @ SH Přívozní Lovosice, Ústecká liga elévů, 3. kolo
BivojÚstí
12:20
so 15. 10. 2022 12:20 @ SH Přívozní Lovosice, Ústecká liga elévů, 4. kolo
Č. LípaÚstí
9:35
so 22. 10. 2022 9:35 @ SH Podbořany, Liga elévek - skupina 2, 2. kolo
ÚstíTuleni
10:45
so 22. 10. 2022 10:45 @ SH Podbořany, Liga elévek - skupina 2, 2. kolo
ÚstíTuleni
11:55
so 22. 10. 2022 11:55 @ SH Podbořany, Liga elévek - skupina 2, 2. kolo
ÚstíJirkov
– : –
so 29. 10. 2022 @ Gymnázium Ústí n./L., Ústecká liga elévů, 8. kolo
JirkovÚstí
– : –
so 29. 10. 2022 @ Gymnázium Ústí n./L., Ústecká liga elévů, 8. kolo
ÚstíDěčín
– : –
so 29. 10. 2022 @ Gymnázium Ústí n./L., Ústecká liga elévů, 8. kolo
ChomutovÚstí
– : –
so 29. 10. 2022 @ Gymnázium Ústí n./L., Ústecká liga elévů, 9. kolo
ÚstíŠtětí
– : –
so 29. 10. 2022 @ Gymnázium Ústí n./L., Ústecká liga elévů, 9. kolo
DěčínÚstí
– : –
so 29. 10. 2022 @ Gymnázium Ústí n./L., Ústecká liga elévů, 9. kolo

listopad 2022

DubíÚstí
– : –
so 12. 11. 2022 @ Vojanova Děčín, Ústecká liga elévů, 15. kolo
ÚstíDěčín
– : –
so 12. 11. 2022 @ Vojanova Děčín, Ústecká liga elévů, 15. kolo
DěčínÚstí
– : –
so 12. 11. 2022 @ Vojanova Děčín, Ústecká liga elévů, 15. kolo
ÚstíKadaň
– : –
so 19. 11. 2022 @ Městská SH Chomutov, Liga elévek - skupina 2, 4. kolo
ÚstíChomutov
– : –
so 19. 11. 2022 @ Městská SH Chomutov, Liga elévek - skupina 2, 4. kolo
Č. LípaÚstí
– : –
so 19. 11. 2022 @ Městská SH Chomutov, Liga elévek - skupina 2, 4. kolo
ŠtětíÚstí
– : –
so 26. 11. 2022 @ Gymnázium Ústí n./L., Ústecká liga elévů, 19. kolo
ÚstíLovosice
– : –
so 26. 11. 2022 @ Gymnázium Ústí n./L., Ústecká liga elévů, 19. kolo
DěčínÚstí
– : –
so 26. 11. 2022 @ Gymnázium Ústí n./L., Ústecká liga elévů, 19. kolo
ÚstíTeplice
– : –
so 26. 11. 2022 @ Gymnázium Ústí n./L., Ústecká liga elévů, 18. kolo
LovosiceÚstí
– : –
so 26. 11. 2022 @ Gymnázium Ústí n./L., Ústecká liga elévů, 18. kolo
ÚstíDěčín
– : –
so 26. 11. 2022 @ Gymnázium Ústí n./L., Ústecká liga elévů, 18. kolo

prosinec 2022

ÚstíTuleni
– : –
so 3. 12. 2022 @ Gymnázium Ústí n./L., Liga elévek - skupina 2, 5. kolo
TuleniÚstí
– : –
so 3. 12. 2022 @ Gymnázium Ústí n./L., Liga elévek - skupina 2, 5. kolo
ÚstíČ. Lípa
– : –
so 3. 12. 2022 @ Gymnázium Ústí n./L., Liga elévek - skupina 2, 5. kolo
ÚstíLouny
– : –
so 17. 12. 2022 @ SH Podbořany, Ústecká liga elévů, 22. kolo
LovosiceÚstí
– : –
so 17. 12. 2022 @ SH Podbořany, Ústecká liga elévů, 22. kolo
ÚstíTuleni
– : –
so 17. 12. 2022 @ SH Podbořany, Ústecká liga elévů, 22. kolo
LounyÚstí
– : –
so 17. 12. 2022 @ SH Podbořany, Ústecká liga elévů, 21. kolo
ÚstíLovosice
– : –
so 17. 12. 2022 @ SH Podbořany, Ústecká liga elévů, 21. kolo
TuleniÚstí
– : –
so 17. 12. 2022 @ SH Podbořany, Ústecká liga elévů, 21. kolo

leden 2023

ÚstíVipers
– : –
ne 8. 1. 2023 @ Městská SH Chomutov, Ústecká liga elévů, 27. kolo
DěčínÚstí
– : –
ne 8. 1. 2023 @ Městská SH Chomutov, Ústecká liga elévů, 27. kolo
ÚstíChomutov
– : –
ne 8. 1. 2023 @ Městská SH Chomutov, Ústecká liga elévů, 27. kolo
TuleniÚstí
– : –
so 14. 1. 2023 @ Lokomotiva Česká Lípa, Liga elévek - skupina 2, 7. kolo
ÚstíTuleni
– : –
so 14. 1. 2023 @ Lokomotiva Česká Lípa, Liga elévek - skupina 2, 7. kolo
Č. LípaÚstí
– : –
so 14. 1. 2023 @ Lokomotiva Česká Lípa, Liga elévek - skupina 2, 7. kolo
ÚstíLovosice
– : –
ne 22. 1. 2023 @ Městská SH Louny, Ústecká liga elévů, 31. kolo
ÚstíLouny
– : –
ne 22. 1. 2023 @ Městská SH Louny, Ústecká liga elévů, 31. kolo
ChomutovÚstí
– : –
ne 22. 1. 2023 @ Městská SH Louny, Ústecká liga elévů, 31. kolo
LovosiceÚstí
– : –
ne 22. 1. 2023 @ Městská SH Louny, Ústecká liga elévů, 32. kolo
LounyÚstí
– : –
ne 22. 1. 2023 @ Městská SH Louny, Ústecká liga elévů, 32. kolo
ÚstíChomutov
– : –
ne 22. 1. 2023 @ Městská SH Louny, Ústecká liga elévů, 32. kolo
ÚstíKadaň
– : –
ne 29. 1. 2023 @ Městská SH Chomutov, Liga elévek - skupina 2, 8. kolo
ÚstíChomutov
– : –
ne 29. 1. 2023 @ Městská SH Chomutov, Liga elévek - skupina 2, 8. kolo
Č. LípaÚstí
– : –
ne 29. 1. 2023 @ Městská SH Chomutov, Liga elévek - skupina 2, 8. kolo

únor 2023

JirkovÚstí
– : –
so 4. 2. 2023 @ SH Podbořany, Ústecká liga elévů, 37. kolo
TuleniÚstí
– : –
so 4. 2. 2023 @ SH Podbořany, Ústecká liga elévů, 37. kolo
ÚstíTeplice
– : –
so 4. 2. 2023 @ SH Podbořany, Ústecká liga elévů, 37. kolo
ÚstíJirkov
– : –
so 4. 2. 2023 @ SH Podbořany, Ústecká liga elévů, 36. kolo
ÚstíTuleni
– : –
so 4. 2. 2023 @ SH Podbořany, Ústecká liga elévů, 36. kolo
ŠtětíÚstí
– : –
so 4. 2. 2023 @ SH Podbořany, Ústecká liga elévů, 36. kolo
TuleniÚstí
– : –
so 11. 2. 2023 @ SH Podbořany, Liga elévek - skupina 2, 9. kolo
TuleniÚstí
– : –
so 11. 2. 2023 @ SH Podbořany, Liga elévek - skupina 2, 9. kolo
ÚstíČ. Lípa
– : –
so 11. 2. 2023 @ SH Podbořany, Liga elévek - skupina 2, 9. kolo

březen 2023

JirkovÚstí
– : –
so 4. 3. 2023 @ SH Strupčice, Ústecká liga elévů, 41. kolo
BivojÚstí
– : –
so 4. 3. 2023 @ SH Strupčice, Ústecká liga elévů, 41. kolo
ÚstíKadaň
– : –
so 4. 3. 2023 @ SH Strupčice, Ústecká liga elévů, 41. kolo
ÚstíJirkov
– : –
so 4. 3. 2023 @ SH Strupčice, Ústecká liga elévů, 42. kolo
ÚstíBivoj
– : –
so 4. 3. 2023 @ SH Strupčice, Ústecká liga elévů, 42. kolo
DubíÚstí
– : –
so 4. 3. 2023 @ SH Strupčice, Ústecká liga elévů, 42. kolo
ÚstíChomutov
– : –
so 11. 3. 2023 @ SH Kadaň, Liga elévek - skupina 2, 10. kolo
KadaňÚstí
– : –
so 11. 3. 2023 @ SH Kadaň, Liga elévek - skupina 2, 10. kolo
ÚstíČ. Lípa
– : –
so 11. 3. 2023 @ SH Kadaň, Liga elévek - skupina 2, 10. kolo
DubíÚstí
– : –
so 25. 3. 2023 @ Vojanova Děčín, Ústecká liga elévů, 49. kolo
ÚstíLovosice
– : –
so 25. 3. 2023 @ Vojanova Děčín, Ústecká liga elévů, 49. kolo
DěčínÚstí
– : –
so 25. 3. 2023 @ Vojanova Děčín, Ústecká liga elévů, 49. kolo
ÚstíŠtětí
– : –
so 25. 3. 2023 @ Vojanova Děčín, Ústecká liga elévů, 48. kolo
ÚstíDěčín
– : –
so 25. 3. 2023 @ Vojanova Děčín, Ústecká liga elévů, 48. kolo
LovosiceÚstí
– : –
so 25. 3. 2023 @ Vojanova Děčín, Ústecká liga elévů, 48. kolo

duben 2023

ÚstíChomutov
– : –
so 1. 4. 2023 @ Gymnázium Ústí n./L., Liga elévek - skupina 2, 11. kolo
TuleniÚstí
– : –
so 1. 4. 2023 @ Gymnázium Ústí n./L., Liga elévek - skupina 2, 11. kolo
ÚstíČ. Lípa
– : –
so 1. 4. 2023 @ Gymnázium Ústí n./L., Liga elévek - skupina 2, 11. kolo
KadaňÚstí
– : –
so 1. 4. 2023 @ Gymnázium Ústí n./L., Liga elévek - skupina 2, 11. kolo
ÚstíČ. Lípa
– : –
so 1. 4. 2023 @ Gymnázium Ústí n./L., Liga elévek - skupina 2, 11. kolo