říjen 2022

ÚstíJablonec
9:0
so 8. 10. 2022 9:45 @ Hala míčových sportů Liberec, Liga mladších žáků - skupina 2, 2. kolo
ÚstíLiberec
4:1
so 8. 10. 2022 10:30 @ Hala míčových sportů Liberec, Liga mladších žáků - skupina 2, 2. kolo
ÚstíČ. Lípa
1:4
so 8. 10. 2022 12:00 @ Hala míčových sportů Liberec, Liga mladších žáků - skupina 2, 2. kolo
ChomutovÚstí
9:2
ne 9. 10. 2022 13:00 @ SH SPORTaS u Koldomu Litvínov, Přebor mladších žáků - skupina 2, 2. kolo
ÚstíBivoj
1:17
ne 9. 10. 2022 15:00 @ SH SPORTaS u Koldomu Litvínov, Přebor mladších žáků - skupina 2, 2. kolo
DěčínÚstí
4:2
so 22. 10. 2022 8:30 @ Gymnázium Ústí n./L., Liga mladších žáků - skupina 2, 3. kolo
ChomutovÚstí
8:3
so 22. 10. 2022 11:00 @ Gymnázium Ústí n./L., Liga mladších žáků - skupina 2, 3. kolo
LovosiceÚstí
6:2
so 22. 10. 2022 12:45 @ Gymnázium Ústí n./L., Liga mladších žáků - skupina 2, 3. kolo
LovosiceÚstí
4:6
ne 23. 10. 2022 9:00 @ SH SŠT Most Velebudice, Přebor mladších žáků - skupina 2, 3. kolo
ÚstíVipers
13:1
ne 23. 10. 2022 10:50 @ SH SŠT Most Velebudice, Přebor mladších žáků - skupina 2, 3. kolo

listopad 2022

ÚstíJablonec
4:2
so 5. 11. 2022 9:45 @ SH Krupka, Liga mladších žáků - skupina 2, 4. kolo
RoudniceÚstí
13:0
so 5. 11. 2022 9:55 @ SH Březenecká Chomutov, Přebor mladších žáků - skupina 2, 6. kolo
ÚstíKadaň
0:13
so 5. 11. 2022 11:10 @ SH Březenecká Chomutov, Přebor mladších žáků - skupina 2, 6. kolo
ÚstíTeplice
5:2
so 5. 11. 2022 11:30 @ SH Krupka, Liga mladších žáků - skupina 2, 4. kolo
ÚstíBivoj
3:10
so 5. 11. 2022 12:30 @ SH Krupka, Liga mladších žáků - skupina 2, 4. kolo
LiberecÚstí
0:4
ne 20. 11. 2022 9:45 @ Městská SH Louny, Liga mladších žáků - skupina 2, 5. kolo
TepliceÚstí
2:4
ne 20. 11. 2022 10:45 @ Městská SH Louny, Liga mladších žáků - skupina 2, 5. kolo
ÚstíChomutov
3:16
ne 20. 11. 2022 13:15 @ Gymnázium Ústí n./L., Přebor mladších žáků - skupina 2, 8. kolo
ÚstíLouny
8:1
ne 20. 11. 2022 13:15 @ Městská SH Louny, Liga mladších žáků - skupina 2, 5. kolo
ÚstíŠtětí
3:6
ne 20. 11. 2022 15:15 @ Gymnázium Ústí n./L., Přebor mladších žáků - skupina 2, 8. kolo
BivojÚstí
8:0
ne 20. 11. 2022 17:05 @ Gymnázium Ústí n./L., Přebor mladších žáků - skupina 2, 8. kolo

prosinec 2022

BivojÚstí
8:45
so 10. 12. 2022 8:45 @ Gymnázium Ústí n./L., Liga mladších žáků - skupina 2, 6. kolo
LiberecÚstí
11:15
so 10. 12. 2022 11:15 @ Gymnázium Ústí n./L., Liga mladších žáků - skupina 2, 6. kolo
PanthersÚstí
13:00
so 10. 12. 2022 13:00 @ Gymnázium Ústí n./L., Liga mladších žáků - skupina 2, 6. kolo
ÚstíLovosice
13:00
ne 11. 12. 2022 13:00 @ Městská SH Chomutov, Přebor mladších žáků - skupina 2, 9. kolo
VipersÚstí
15:10
ne 11. 12. 2022 15:10 @ Městská SH Chomutov, Přebor mladších žáků - skupina 2, 9. kolo

leden 2023

KadaňÚstí
9:30
ne 15. 1. 2023 9:30 @ SH Roudnice nad Labem , Přebor mladších žáků - skupina 2, 12. kolo
ÚstíRoudnice
12:30
ne 15. 1. 2023 12:30 @ SH Roudnice nad Labem , Přebor mladších žáků - skupina 2, 12. kolo
ÚstíChomutov
– : –
ne 29. 1. 2023 @ SH Chemik Lovosice, Přebor mladších žáků - skupina 2, 14. kolo
ŠtětíÚstí
– : –
ne 29. 1. 2023 @ SH Chemik Lovosice, Přebor mladších žáků - skupina 2, 14. kolo

březen 2023

ÚstíVipers
– : –
ne 12. 3. 2023 @ Gymnázium Ústí n./L., Přebor mladších žáků - skupina 2, 15. kolo
LovosiceÚstí
– : –
ne 12. 3. 2023 @ Gymnázium Ústí n./L., Přebor mladších žáků - skupina 2, 15. kolo
ÚstíVipers
– : –
ne 12. 3. 2023 @ Gymnázium Ústí n./L., Přebor mladších žáků - skupina 2, 15. kolo
LovosiceÚstí
– : –
ne 12. 3. 2023 @ Gymnázium Ústí n./L., Přebor mladších žáků - skupina 2, 15. kolo

duben 2023