říjen 2021

ÚstíČ. Lípa
1:6
ne 17. 10. 2021 13:00 @ SH ZŠ Dobiášova Liberec, Liga mladších žáků - skupina 2, 1. kolo
LiberecÚstí
20:1
ne 17. 10. 2021 15:30 @ SH ZŠ Dobiášova Liberec, Liga mladších žáků - skupina 2, 1. kolo
LovosiceÚstí
3:3
ne 17. 10. 2021 16:30 @ SH ZŠ Dobiášova Liberec, Liga mladších žáků - skupina 2, 1. kolo
ÚstíJazzmani
1:6
ne 24. 10. 2021 9:45 @ SH SŠT Most Velebudice, Liga mladších žáků - skupina 2, 1. kolo
ÚstíLouny
2:6
ne 24. 10. 2021 11:30 @ SH SŠT Most Velebudice, Liga mladších žáků - skupina 2, 1. kolo
ÚstíTeplice
1:12
ne 24. 10. 2021 12:30 @ SH SŠT Most Velebudice, Liga mladších žáků - skupina 2, 1. kolo

listopad 2021

ÚstíČ. Lípa
3:5
so 6. 11. 2021 9:00 @ Lokomotiva Česká Lípa, Liga mladších žáků - skupina 2, 2. kolo
DěčínÚstí
1:7
so 6. 11. 2021 9:00 @ Gymnázium Ústí n./L., Liga mladších žáků - skupina 2, 2. kolo
ÚstíSemily
3:4
so 6. 11. 2021 10:45 @ Lokomotiva Česká Lípa, Liga mladších žáků - skupina 2, 2. kolo
ChomutovÚstí
1:6
so 6. 11. 2021 11:30 @ Gymnázium Ústí n./L., Liga mladších žáků - skupina 2, 2. kolo
ÚstíWings
3:3
so 6. 11. 2021 12:30 @ Lokomotiva Česká Lípa, Liga mladších žáků - skupina 2, 2. kolo
TepliceÚstí
4:16
so 6. 11. 2021 13:15 @ Gymnázium Ústí n./L., Liga mladších žáků - skupina 2, 2. kolo
Č. LípaÚstí
0:0kontumačně
so 20. 11. 2021 8:30 @ Gymnázium Ústí n./L., Liga mladších žáků - skupina 2, 3. kolo
ÚstíČ. Lípa
14:4
so 20. 11. 2021 9:45 @ Hala míčových sportů Liberec, Liga mladších žáků - skupina 2, 3. kolo
ÚstíLiberec
2:9
so 20. 11. 2021 10:45 @ Hala míčových sportů Liberec, Liga mladších žáků - skupina 2, 3. kolo
LounyÚstí
5:2
so 20. 11. 2021 11:00 @ Gymnázium Ústí n./L., Liga mladších žáků - skupina 2, 3. kolo
PanthersÚstí
9:7
so 20. 11. 2021 12:30 @ Hala míčových sportů Liberec, Liga mladších žáků - skupina 2, 3. kolo
TepliceÚstí
1:5
so 20. 11. 2021 12:45 @ Gymnázium Ústí n./L., Liga mladších žáků - skupina 2, 3. kolo

prosinec 2021

TuleniÚstí
1:2
so 4. 12. 2021 10:45 @ SH SŠT Most Velebudice, Liga mladších žáků - skupina 2, 4. kolo
JirkovÚstí
3:7
so 4. 12. 2021 11:40 @ SH SŠT Most Velebudice, Liga mladších žáků - skupina 2, 4. kolo
ÚstíWings
2:5
so 4. 12. 2021 14:05 @ SH SŠT Most Velebudice, Liga mladších žáků - skupina 2, 4. kolo
ÚstíTurnov
10:1
ne 5. 12. 2021 10:45 @ Hala míčových sportů Liberec, Liga mladších žáků - skupina 2, 4. kolo
ÚstíLiberec
4:5
ne 5. 12. 2021 12:30 @ Hala míčových sportů Liberec, Liga mladších žáků - skupina 2, 4. kolo
ÚstíLovosice
6:4
ne 5. 12. 2021 13:30 @ Hala míčových sportů Liberec, Liga mladších žáků - skupina 2, 4. kolo
ŠtětíÚstí
1:4
so 18. 12. 2021 9:45 @ SH Strupčice, Liga mladších žáků - skupina 2, 5. kolo
TuleniÚstí
1:9
so 18. 12. 2021 10:45 @ SH Strupčice, Liga mladších žáků - skupina 2, 5. kolo
JablonecÚstí
3:13
so 18. 12. 2021 10:45 @ SC Semily, Liga mladších žáků - skupina 2, 5. kolo
ÚstíSemily
12:2
so 18. 12. 2021 11:45 @ SC Semily, Liga mladších žáků - skupina 2, 5. kolo
ÚstíJirkov
9:2
so 18. 12. 2021 13:15 @ SH Strupčice, Liga mladších žáků - skupina 2, 5. kolo
TurnovÚstí
2:6
so 18. 12. 2021 13:30 @ SC Semily, Liga mladších žáků - skupina 2, 5. kolo

leden 2022

ÚstíČ. Lípa
5:8
so 15. 1. 2022 9:00 @ Lokomotiva Česká Lípa, Liga mladších žáků - skupina 2, 6. kolo
TepliceÚstí
0:5
so 15. 1. 2022 9:00 @ Gymnázium Ústí n./L., Liga mladších žáků - skupina 2, 6. kolo
ÚstíŠtětí
1:5
so 15. 1. 2022 10:45 @ Lokomotiva Česká Lípa, Liga mladších žáků - skupina 2, 6. kolo
ChomutovÚstí
7:3
so 15. 1. 2022 11:30 @ Gymnázium Ústí n./L., Liga mladších žáků - skupina 2, 6. kolo
VipersÚstí
5:1
so 15. 1. 2022 12:30 @ Lokomotiva Česká Lípa, Liga mladších žáků - skupina 2, 6. kolo
JazzmaniÚstí
9:3
so 15. 1. 2022 13:15 @ Gymnázium Ústí n./L., Liga mladších žáků - skupina 2, 6. kolo
ÚstíDěčín
5:3
so 29. 1. 2022 9:00 @ SH TJ Jiskra Nový Bor, Liga mladších žáků - skupina 2, 7. kolo
LiberecÚstí
0:10
so 29. 1. 2022 10:45 @ SH TJ Jiskra Nový Bor, Liga mladších žáků - skupina 2, 7. kolo
ÚstíChomutov
9:5
so 29. 1. 2022 12:30 @ SH TJ Jiskra Nový Bor, Liga mladších žáků - skupina 2, 7. kolo
LounyÚstí
11:1
ne 30. 1. 2022 9:00 @ Gymnázium Ústí n./L., Liga mladších žáků - skupina 2, 7. kolo
KadaňÚstí
5:2
ne 30. 1. 2022 11:30 @ Gymnázium Ústí n./L., Liga mladších žáků - skupina 2, 7. kolo
JirkovÚstí
2:1
ne 30. 1. 2022 13:15 @ Gymnázium Ústí n./L., Liga mladších žáků - skupina 2, 7. kolo

únor 2022

ÚstíKadaň
2:7
so 12. 2. 2022 9:30 @ SH Kadaň, Liga mladších žáků - skupina 2, 8. kolo
ÚstíJirkov
7:3
so 12. 2. 2022 11:10 @ SH Kadaň, Liga mladších žáků - skupina 2, 8. kolo
SemilyÚstí
7:3
so 12. 2. 2022 12:50 @ SH Kadaň, Liga mladších žáků - skupina 2, 8. kolo
BivojÚstí
2:2
ne 13. 2. 2022 10:00 @ SH ZŠ Dobiášova Liberec, Liga mladších žáků - skupina 2, 8. kolo
DěčínÚstí
4:5
ne 13. 2. 2022 11:00 @ SH ZŠ Dobiášova Liberec, Liga mladších žáků - skupina 2, 8. kolo
ÚstíLiberec
1:5
ne 13. 2. 2022 13:30 @ SH ZŠ Dobiášova Liberec, Liga mladších žáků - skupina 2, 8. kolo
ÚstíJirkov
0:3
so 26. 2. 2022 9:15 @ SH při Městském gymnáziu a ZŠ Jirkov, Liga mladších žáků - skupina 2, 9. kolo
ÚstíChomutov
8:3
so 26. 2. 2022 9:15 @ Městská SH Chomutov, Liga mladších žáků - skupina 2, 9. kolo
ÚstíŠtětí
2:6
so 26. 2. 2022 11:00 @ SH při Městském gymnáziu a ZŠ Jirkov, Liga mladších žáků - skupina 2, 9. kolo
PanthersÚstí
4:3
so 26. 2. 2022 11:45 @ Městská SH Chomutov, Liga mladších žáků - skupina 2, 9. kolo
KadaňÚstí
4:1
so 26. 2. 2022 12:45 @ SH při Městském gymnáziu a ZŠ Jirkov, Liga mladších žáků - skupina 2, 9. kolo
BivojÚstí
7:4
so 26. 2. 2022 12:45 @ Městská SH Chomutov, Liga mladších žáků - skupina 2, 9. kolo

březen 2022

ÚstíTeplice
3:8
so 19. 3. 2022 9:15 @ Městská SH Teplice, Liga mladších žáků - skupina 2, 10. kolo
ÚstíJirkov
3:2
so 19. 3. 2022 11:00 @ Městská SH Teplice, Liga mladších žáků - skupina 2, 10. kolo
JazzmaniÚstí
6:4
so 19. 3. 2022 12:45 @ Městská SH Teplice, Liga mladších žáků - skupina 2, 10. kolo
DěčínÚstí
1:5
ne 20. 3. 2022 8:30 @ Gymnázium Ústí n./L., Liga mladších žáků - skupina 2, 10. kolo
TuleniÚstí
1:19
ne 20. 3. 2022 11:00 @ Gymnázium Ústí n./L., Liga mladších žáků - skupina 2, 10. kolo
WingsÚstí
2:15
ne 20. 3. 2022 12:45 @ Gymnázium Ústí n./L., Liga mladších žáků - skupina 2, 10. kolo

duben 2022

JirkovÚstí
6:5
so 2. 4. 2022 8:30 @ Gymnázium Ústí n./L., Liga mladších žáků - skupina 2, 11. kolo
VipersÚstí
11:0
so 2. 4. 2022 11:00 @ Gymnázium Ústí n./L., Liga mladších žáků - skupina 2, 11. kolo
JazzmaniÚstí
2:3
so 2. 4. 2022 12:45 @ Gymnázium Ústí n./L., Liga mladších žáků - skupina 2, 11. kolo
BivojÚstí
2:4
ne 3. 4. 2022 9:45 @ SH ZŠ Dobiášova Liberec, Liga mladších žáků - skupina 2, 11. kolo
ÚstíPanthers
6:2
ne 3. 4. 2022 11:30 @ SH ZŠ Dobiášova Liberec, Liga mladších žáků - skupina 2, 11. kolo
ÚstíLiberec
0:4
ne 3. 4. 2022 13:15 @ SH ZŠ Dobiášova Liberec, Liga mladších žáků - skupina 2, 11. kolo
ÚstíJazzmani
0:11
so 30. 4. 2022 9:00 @ SH Žatec OA, Liga mladších žáků - skupina 2, 12. kolo
TepliceÚstí
– : –
so 30. 4. 2022 9:45 @ SH ZŠ Dobiášova Liberec, Liga mladších žáků - skupina 2, 12. kolo
ÚstíChomutov
3:2
so 30. 4. 2022 9:45 @ SH Přívozní Lovosice, Liga mladších žáků - skupina 2, 12. kolo
ÚstíJirkov
1:5
so 30. 4. 2022 10:45 @ SH Žatec OA, Liga mladších žáků - skupina 2, 12. kolo
LiberecÚstí
– : –
so 30. 4. 2022 10:45 @ SH ZŠ Dobiášova Liberec, Liga mladších žáků - skupina 2, 12. kolo
ÚstíLovosice
1:2
so 30. 4. 2022 11:30 @ SH Přívozní Lovosice, Liga mladších žáků - skupina 2, 12. kolo
TepliceÚstí
6:1
so 30. 4. 2022 12:30 @ SH Žatec OA, Liga mladších žáků - skupina 2, 12. kolo
ÚstíTuleni
11:3
so 30. 4. 2022 12:30 @ SH Přívozní Lovosice, Liga mladších žáků - skupina 2, 12. kolo
ÚstíLiberec
– : –
so 30. 4. 2022 13:15 @ SH ZŠ Dobiášova Liberec, Liga mladších žáků - skupina 2, 12. kolo