Florbal Ústí

říjen 2021

ÚstíČ. Lípa
1:6
ne 17. 10. 2021 13:00 @ SH ZŠ Dobiášova Liberec, Liga mladších žáků - skupina 2, 1. kolo
LiberecÚstí
20:1
ne 17. 10. 2021 15:30 @ SH ZŠ Dobiášova Liberec, Liga mladších žáků - skupina 2, 1. kolo
LovosiceÚstí
3:3
ne 17. 10. 2021 16:30 @ SH ZŠ Dobiášova Liberec, Liga mladších žáků - skupina 2, 1. kolo
ÚstíJazzmani
1:6
ne 24. 10. 2021 9:45 @ SH SŠT Most Velebudice, Liga mladších žáků - skupina 2, 1. kolo
ÚstíLouny
2:6
ne 24. 10. 2021 11:30 @ SH SŠT Most Velebudice, Liga mladších žáků - skupina 2, 1. kolo
ÚstíTeplice
1:12
ne 24. 10. 2021 12:30 @ SH SŠT Most Velebudice, Liga mladších žáků - skupina 2, 1. kolo

listopad 2021

ÚstíČ. Lípa
3:5
so 6. 11. 2021 9:00 @ Lokomotiva Česká Lípa, Liga mladších žáků - skupina 2, 2. kolo
DěčínÚstí
1:7
so 6. 11. 2021 9:00 @ Gymnázium Ústí n./L., Liga mladších žáků - skupina 2, 2. kolo
ÚstíSemily
3:4
so 6. 11. 2021 10:45 @ Lokomotiva Česká Lípa, Liga mladších žáků - skupina 2, 2. kolo
ChomutovÚstí
1:6
so 6. 11. 2021 11:30 @ Gymnázium Ústí n./L., Liga mladších žáků - skupina 2, 2. kolo
ÚstíWings
3:3
so 6. 11. 2021 12:30 @ Lokomotiva Česká Lípa, Liga mladších žáků - skupina 2, 2. kolo
TepliceÚstí
4:16
so 6. 11. 2021 13:15 @ Gymnázium Ústí n./L., Liga mladších žáků - skupina 2, 2. kolo
Č. LípaÚstí
0:0k
so 20. 11. 2021 8:30 @ Gymnázium Ústí n./L., Liga mladších žáků - skupina 2, 3. kolo
ÚstíČ. Lípa
14:4
so 20. 11. 2021 9:45 @ Hala míčových sportů Liberec, Liga mladších žáků - skupina 2, 3. kolo
ÚstíLiberec
2:9
so 20. 11. 2021 10:45 @ Hala míčových sportů Liberec, Liga mladších žáků - skupina 2, 3. kolo
LounyÚstí
5:2
so 20. 11. 2021 11:00 @ Gymnázium Ústí n./L., Liga mladších žáků - skupina 2, 3. kolo
PanthersÚstí
9:7
so 20. 11. 2021 12:30 @ Hala míčových sportů Liberec, Liga mladších žáků - skupina 2, 3. kolo
TepliceÚstí
1:5
so 20. 11. 2021 12:45 @ Gymnázium Ústí n./L., Liga mladších žáků - skupina 2, 3. kolo

prosinec 2021

TuleniÚstí
1:2
so 4. 12. 2021 10:45 @ SH SŠT Most Velebudice, Liga mladších žáků - skupina 2, 4. kolo
JirkovÚstí
3:7
so 4. 12. 2021 11:40 @ SH SŠT Most Velebudice, Liga mladších žáků - skupina 2, 4. kolo
ÚstíWings
2:5
so 4. 12. 2021 14:05 @ SH SŠT Most Velebudice, Liga mladších žáků - skupina 2, 4. kolo
ÚstíTurnov
10:1
ne 5. 12. 2021 10:45 @ Hala míčových sportů Liberec, Liga mladších žáků - skupina 2, 4. kolo
ÚstíLiberec
4:5
ne 5. 12. 2021 12:30 @ Hala míčových sportů Liberec, Liga mladších žáků - skupina 2, 4. kolo
ÚstíLovosice
6:4
ne 5. 12. 2021 13:30 @ Hala míčových sportů Liberec, Liga mladších žáků - skupina 2, 4. kolo
ŠtětíÚstí
1:4
so 18. 12. 2021 9:45 @ SH Strupčice, Liga mladších žáků - skupina 2, 5. kolo
TuleniÚstí
1:9
so 18. 12. 2021 10:45 @ SH Strupčice, Liga mladších žáků - skupina 2, 5. kolo
JablonecÚstí
3:13
so 18. 12. 2021 10:45 @ SC Semily, Liga mladších žáků - skupina 2, 5. kolo
ÚstíSemily
12:2
so 18. 12. 2021 11:45 @ SC Semily, Liga mladších žáků - skupina 2, 5. kolo
ÚstíJirkov
9:2
so 18. 12. 2021 13:15 @ SH Strupčice, Liga mladších žáků - skupina 2, 5. kolo
TurnovÚstí
2:6
so 18. 12. 2021 13:30 @ SC Semily, Liga mladších žáků - skupina 2, 5. kolo

leden 2022

ÚstíČ. Lípa
0:0
so 15. 1. 2022 9:00 @ Lokomotiva Česká Lípa, Liga mladších žáků - skupina 2, 6. kolo
TepliceÚstí
– : –
so 15. 1. 2022 9:00 @ Gymnázium Ústí n./L., Liga mladších žáků - skupina 2, 6. kolo
ÚstíŠtětí
0:0
so 15. 1. 2022 10:45 @ Lokomotiva Česká Lípa, Liga mladších žáků - skupina 2, 6. kolo
ChomutovÚstí
– : –
so 15. 1. 2022 11:30 @ Gymnázium Ústí n./L., Liga mladších žáků - skupina 2, 6. kolo
VipersÚstí
0:0
so 15. 1. 2022 12:30 @ Lokomotiva Česká Lípa, Liga mladších žáků - skupina 2, 6. kolo
JazzmaniÚstí
– : –
so 15. 1. 2022 13:15 @ Gymnázium Ústí n./L., Liga mladších žáků - skupina 2, 6. kolo