Starší žáci BZápasy

říjen 2022

Florbal Ústí BTJ Lokomotiva Louny
4:3
ne 2. 10. 2022 9:00 @ SH SŠT Most Velebudice, Liga starších žáků - skupina 2, 1. kolo
TJ TurnovFlorbal Ústí B
5:2
ne 2. 10. 2022 10:45 @ SH SŠT Most Velebudice, Liga starších žáků - skupina 2, 1. kolo
Florbal Ústí BFBC Vipers Most
2:3
ne 2. 10. 2022 13:15 @ SH SŠT Most Velebudice, Liga starších žáků - skupina 2, 1. kolo
PRO - AKTIV BílinaFlorbal Ústí B
0:4
ne 16. 10. 2022 8:45 @ SC SLUNETA Ústí n/L, Liga starších žáků - skupina 2, 2. kolo
Mocní Tuleni PodbořanyFlorbal Ústí B
6:5
ne 16. 10. 2022 11:15 @ SC SLUNETA Ústí n/L, Liga starších žáků - skupina 2, 2. kolo
TJ TurnovFlorbal Ústí B
3:4
ne 16. 10. 2022 13:00 @ SC SLUNETA Ústí n/L, Liga starších žáků - skupina 2, 2. kolo
TJ Sokol KoberovyFlorbal Ústí B
4:6
so 29. 10. 2022 9:45 @ Městská SH Louny, Liga starších žáků - skupina 2, 3. kolo
Florbal Ústí BTJ Lokomotiva Louny
2:3
so 29. 10. 2022 11:30 @ Městská SH Louny, Liga starších žáků - skupina 2, 3. kolo
FBC Vipers MostFlorbal Ústí B
3:2
so 29. 10. 2022 12:30 @ Městská SH Louny, Liga starších žáků - skupina 2, 3. kolo

prosinec 2022

TJ Lokomotiva LounyFlorbal Ústí B
4:2
ne 4. 12. 2022 8:30 @ SC SLUNETA Ústí n/L, Liga starších žáků - skupina 2, 5. kolo
FbC Jazzmani ŽatecFlorbal Ústí B
1:1
ne 4. 12. 2022 12:30 @ SC SLUNETA Ústí n/L, Liga starších žáků - skupina 2, 5. kolo
TJ Sokol KoberovyFlorbal Ústí B
1:3
ne 4. 12. 2022 14:15 @ SC SLUNETA Ústí n/L, Liga starších žáků - skupina 2, 5. kolo
Florbal Ústí BFbC Jazzmani Žatec
5:0kontumačně
ne 18. 12. 2022 @ SH SŠT Most Velebudice, Liga starších žáků - skupina 2, 6. kolo
Florbal Ústí BMocní Tuleni Podbořany
5:0kontumačně
ne 18. 12. 2022 @ SH SŠT Most Velebudice, Liga starších žáků - skupina 2, 6. kolo
Florbal Ústí BFBC Vipers Most
2:7
ne 18. 12. 2022 13:30 @ SH SŠT Most Velebudice, Liga starších žáků - skupina 2, 6. kolo

březen 2023

FBC Vipers MostFlorbal Ústí B
2:0
ne 5. 3. 2023 9:00 @ Gymnázium Ústí n./L., Liga starších žáků - skupina 2, 9. kolo
FBC Panthers Liberec ORANGEFlorbal Ústí B
7:2
ne 5. 3. 2023 11:45 @ Gymnázium Ústí n./L., Liga starších žáků - skupina 2, 9. kolo
TJ Sokol KoberovyFlorbal Ústí B
4:2
ne 5. 3. 2023 13:45 @ Gymnázium Ústí n./L., Liga starších žáků - skupina 2, 9. kolo
Florbal Ústí BFlorbal Jirkov
4:2
so 25. 3. 2023 10:45 @ SH Podbořany, Liga starších žáků - skupina 2, 10. kolo
Florbal Ústí BMocní Tuleni Podbořany
2:5
so 25. 3. 2023 12:30 @ SH Podbořany, Liga starších žáků - skupina 2, 10. kolo
Florbal Ústí BASK Lovosice - LFP "B" Yellow
8:3
so 25. 3. 2023 13:30 @ SH Podbořany, Liga starších žáků - skupina 2, 10. kolo

duben 2023

FBC Vipers MostFlorbal Ústí B
1:1
ne 9. 4. 2023 9:45 @ SH Přívozní Lovosice, Liga starších žáků - skupina 2, 11. kolo
Florbal JirkovFlorbal Ústí B
3:2
ne 9. 4. 2023 10:45 @ SH Přívozní Lovosice, Liga starších žáků - skupina 2, 11. kolo
Florbal Ústí BASK Lovosice - LFP "B" Yellow
7:3
ne 9. 4. 2023 13:15 @ SH Přívozní Lovosice, Liga starších žáků - skupina 2, 11. kolo
Florbal Ústí BASK Lovosice - LFP "B" Yellow
4:0
ne 23. 4. 2023 15:30 @ SH Přívozní Lovosice, Liga starších žáků - skupina 2, 12. kolo
Florbal Ústí BFlorbal Jirkov
4:5
ne 23. 4. 2023 17:15 @ SH Přívozní Lovosice, Liga starších žáků - skupina 2, 12. kolo
Mocní Tuleni PodbořanyFlorbal Ústí B
3:4
ne 23. 4. 2023 19:00 @ SH Přívozní Lovosice, Liga starších žáků - skupina 2, 12. kolo