září 2021

Ústí n/LKladno
0:6
ne 12. 9. 2021 13:00 @ SH Krupka, CE soutěž juniorů, 2. kolo
Karlovy VaryÚstí n/L
4:8
st 15. 9. 2021 20:00 @ HMS Karlovy Vary, CE soutěž juniorů, 1. kolo
SKVÚstí n/L
7:4
so 18. 9. 2021 19:00 @ TJ Sokol Vinohrady, CE soutěž juniorů, 3. kolo
Ústí n/LKarlovy Vary
13:2
ne 19. 9. 2021 12:00 @ SC SLUNETA Ústí n/L, CE soutěž juniorů, 4. kolo
KladnoÚstí n/L
6:2
so 25. 9. 2021 14:00 @ SH BIOS Kladno, CE soutěž juniorů, 5. kolo
Ústí n/LSKV
9:3
ne 26. 9. 2021 13:00 @ SC SLUNETA Ústí n/L, CE soutěž juniorů, 6. kolo

říjen 2021

listopad 2021

Karlovy VaryÚstí n/L
7:8
st 3. 11. 2021 20:00 @ HMS Karlovy Vary, CE soutěž juniorů, 3. kolo
ChomutovÚstí n/L
6:4
ne 7. 11. 2021 11:00 @ SH Březenecká Chomutov, CE soutěž juniorů, 4. kolo
Ústí n/LMilevsko
5:7
so 13. 11. 2021 20:00 @ SC SLUNETA Ústí n/L, CE soutěž juniorů, 5. kolo
Ústí n/LŠtíři Č. B.
4:5
ne 14. 11. 2021 10:30 @ SC SLUNETA Ústí n/L, CE soutěž juniorů, 6. kolo
ChomutovÚstí n/L
7:6
st 17. 11. 2021 13:30 @ Městská SH Chomutov, CE soutěž juniorů, 7. kolo
FbC PlzeňÚstí n/L
7:4
so 20. 11. 2021 18:45 @ MSH Plzeň (Lokomotiva), CE soutěž juniorů, 8. kolo
Slavia PlzeňÚstí n/L
3:9
ne 21. 11. 2021 14:15 @ Slavia VŠ Plzeň, CE soutěž juniorů, 9. kolo
Ústí n/LKarlovy Vary
5:8
so 27. 11. 2021 20:00 @ SC SLUNETA Ústí n/L, CE soutěž juniorů, 10. kolo

prosinec 2021

leden 2022

Ústí n/LChomutov
8:7po prodl.
ne 9. 1. 2022 12:00 @ SC SLUNETA Ústí n/L, CE soutěž juniorů, 16. kolo
Ústí n/LKarlovy Vary
5:4
st 12. 1. 2022 18:00 @ SC SLUNETA Ústí n/L, CE soutěž juniorů, 15. kolo
Štíři Č. B.Ústí n/L
10:5
ne 23. 1. 2022 12:45 @ SH České Budějovice, CE soutěž juniorů, 18. kolo
BohemiansÚstí n/L
9:1
so 29. 1. 2022 14:00 @ SH ZŠ Kunratice, CE soutěž juniorů, 19. kolo
MilevskoÚstí n/L
4:7
ne 30. 1. 2022 17:00 @ SH Milevsko, CE soutěž juniorů, 17. kolo

únor 2022

březen 2022

Ústí n/LNáchod
5:2
so 5. 3. 2022 18:00 @ SC SLUNETA Ústí n/L, CE soutěž juniorů, 1. kolo
NáchodÚstí n/L
6:5
ne 6. 3. 2022 17:00 @ SH TJ Náchod, CE soutěž juniorů, 2. kolo
Ústí n/LNáchod
6:1
út 8. 3. 2022 20:30 @ SC SLUNETA Ústí n/L, CE soutěž juniorů, 3. kolo
ChodovÚstí n/L
7:1
so 12. 3. 2022 16:00 @ SH Jižní Město, CE soutěž juniorů, 1. kolo
Ústí n/LChodov
5:8
ne 13. 3. 2022 11:30 @ SC SLUNETA Ústí n/L, CE soutěž juniorů, 2. kolo
ChodovÚstí n/L
– : –
st 16. 3. 2022, CE soutěž juniorů, 3. kolo
Ústí n/LZlín Lions
2:10
pá 18. 3. 2022 16:00 @ SC SLUNETA Ústí n/L, CE soutěž juniorů, 2. kolo
Zlín LionsÚstí n/L
14:3
so 19. 3. 2022 16:00 @ SH SPŠ Zlín, CE soutěž juniorů, 1. kolo