Články

Rozšířené filtrování
Zobrazeno 51 až 60 z celkem 86 článků.

Nepříjemná komplikace, Ústí ztratilo všechny body s Gullivers

Sobotní duel domácích Ústí s Gullivers Brno nabídl velmi atraktivní podívanou, ve které bylo vidět přes 75 střeleckých pokus, nájezd i 10 branek. Ústecký tým si za celý zápas nevzal vedení do svých rukou a kvůli své střelecké impotenci ztratil tři body. Náskok na třetí Bulldogs se snížil na jeden bod.

Páteční svátek nabídne florbal k obědu, ve 14:00 započne utkání proti štírům z Českých Budějovic

Náročný víkend čeká ústecké muže. První ze dvou zápasů se odehraje netradičně v pátek, kdy na Den vzniku samostatného československého státu přijedou do severních Čech České Budějovice. Ústí si po prohře o první místo napravilo chuť v Brně, kde porazili TROOPERS. Florbal Ústí si letos připsal dvakrát více bodů než jejich páteční soupeř.

Nováček dal Ústí zabrat, díky vyhrané třetí třetině ukořistilo Ústí všechny body a drží si třetí místo tabulky

Brněnský výjezd do haly v Tuřanech se stal nečekaně dramatickým. Ústí v jedné z nejsilnějších možných sestav dostalo od nováčka ligy lekci v nasazení. Domácí TROOPERS vedli po dvou třetinách o jednu branku, ve třetí třetině však neproměnili tlak a nakonec Ústí o body neobrali. Pro Ústí znamenají tři body udržení na třetím místě v tabulce.

Brněnský nováček vyzve na vlastní půdě třetí Florbal Ústí

Neděle bude patřit výjezdu do Brna. Již třetí brněnský celek poměří v první třetině sezony síly s Ústím. TROOPERS mají sérii, kdy ze čtyř zápasů získali osm bodů, které je posunuli na předposlední pozici v tabulce. Ústí si naopak musí napravit chuť po prohře v bitvě o vrchol s Hattrickem.