Články

Rozšířené filtrování
Zobrazeno 71 až 80 z celkem 86 článků.

Snový comeback se nekonal, Ústí prohrálo v dramatickém utkání s Butchis 5:7

Ústí přivítalo v severních Čechách již druhého nováčka soutěže, tentokrát se na Slunetě ukázal pražský tým Butchis. Ústecká hra se od posledních dvou zápasů příliš nezlepšila, i proto se Butchis dostali do vedení 0:4. Florbalisté z Ústí však nesložili své zbraně a zápas dokázali během deseti minut otočit. Vedení však neudrželi a prohráli 5:7.

Druhé kolo, druhý nováček, ústeckou palubovku provětrá pražský Butchis

Druhé kolo 1.ligy mužů přinese další souboj Florbalu Ústí s nováčkem ligy. Ústí si v úvodu sezony poradilo s Plzní na nájezdy, v neděli 11.9. vyzvou pražský tým Butchis. Hráči Butchis si v minulé sezoně připsali bilanci 30 výher a pouze jedinou porážku, nováček ligy nebude žádný ořezávátko. Týmy se spolu utkali v letní přípravě v rámci Tigers Cupu.

V urputné bitvě zvládlo Ústí nájezdovou loterii, čímž porazilo Plzeň 5:4pn.

Druhá nejvyšší florbalová liga začala již minulý týden, kdy v prvním kole vyzvalo Ústí nováčka ligy FBC Plzeň. Ústí si do zápasu stáhlo 5 hráčů ze superligy, kteří do ústeckého týmu mají střídavé starty. Plzeň statečně odolávala nabývajícímu tlaku z ústecké strany až tak, že v polovině třetí třetiny vedla o branku. Ústí nakonec zápas vyrovnalo a v nájezdech proměnilo všechny své pokusy, čímž vyhrálo 2:0 v této disciplíně.

Ústí poměří v prvním kole ligy síly s nováčkem z Plzně

Letní pauza utekla jako voda a my již můžeme odpočítávat hodiny do začátku 1. ligy mužů. Ústí se lehce propadlo z role favorita, omlazený tým bez posil však bude chtít nadále bojovat o nejvyšší příčky. V Poháru se týmu moc nedařilo, teprve až liga ale ukáže, jak se tým Vladimíra Trčky připravil na sezonu. V prvním kole se na ústecké palubovce předvede nováček ligy FBC Plzeň.