Články

Rozšířené filtrování
Zobrazeno 11 až 20 z celkem 72 článků.

Muži v Plzni prokázali svoji negativní bilanci s týmy z poslední čtyřky, z půdy Plzně si odváží pouze dva body

Konec základní části 1.ligy mužů je velmi zamotaný. Všichni favoriti ztrácejí body, mezi nimi například Bulldogs Brno, které na prvním místě vystřídalo Kladno. Ústí nebylo výjimkou, v Plzni vyhořelo v zakončení a do samotného závěru nebylo jisté, zda si odveze nějaké body. Nakonec dotáhlo zápas do prodloužení, kde rozhodl Vondruška.

Muži v neděli budou odvracet domácí prohru s Plzní

Ústí se propadlo na třetí místo tabulky, když v posledním odehraném kole nedokázalo porazit vedoucí Bulldogs. V neděli je čeká další utkání, s neoblíbeným soupeřem. Plzeň totiž v posledním měření sil dokázal Ústí porazit 7:4.

Muži první nejspíš neskončí, na Bulldogs nestačili a prohráli 5:6

Z jednoho pohledu nejdůležitější, z druhého pohledu pouze další, zápas základní části. Tři kola před začátkem play-off se střetl první s druhým. Ústí z pozice druhého tahalo od začátku zápasu za kratší konec. Brno se dostalo do vedení 4:0, Ústí sice vstřelilo tři branky ve hře v šesti, k vyrovnání ale nedošlo.

Souboj o první místo na Slunetě! Muži v sobotu vyzvou Bulldogs Brno

Základní část 1. ligy mužů se chýlí ke konci, týmy čekají poslední tři zápasy a napětí v první čtyřce vrcholí. Všechny týmy dělí bod od lepší či horší pozice. Souboj mezi druhým Ústím a prvním Brnem mnoho napoví. Sledovat ho můžete na živo na ústecké Slunetě v sobotu od 17:00!!

Ústí střet s Kladnem nezvládlo, na domácí půdě prohrálo 3:6

Oba týmy dělilo šest bodů, zatímco druhé Ústí pronásledovalo první Bulldogs, tak Kladno si stále brousí zuby na druhý ústecký flek. Tomu se přiblížilo v sobotu, když hlavně díky dobré první třetině a stoprocentním přesilovkám vyhrálo 6:3 a stáhlo ústecký náskok na tři body.

Zápas kola na ústecké Slunetě, Ústí poměří síly se třetím Kladnem

Oba týmy dokázaly vstoupit do nového roku vítězně, Ústí přetlačilo Hattrick, Kladno porazilo Hradec. Jen jeden z předních týmů ligy však bude po 21. kole v novém roce neporažen. Kladno přijede na ústeckou palubovku po pěti měsících, když v srpnu vyhrálo na Slunetě v rámci poháru. V lize je však úspěšnější Ústí.

První zápas roku je vítězný, Ústí přetlačilo Brno o gól

Poprvé se v roce 2024 postavili hráči Florbalu Ústí na hrací palubovku a nebylo to nic snadného. Prvním soupeřem v novém roce byl Hattrick Brno. Týmy s vyměňovaly vedoucí pozici až do posledních minut, nakonec to ale bylo Ústí které zvládlo odskočit a udržet si vedení až do samotného závěru.