Zobrazeno 21 až 30 z celkem 46 článků.

Branková smršť na severu Čech, Ústí vyprovodilo Havířov 24 brankami

Tři kola před koncem základní části přivítalo první Ústí poslední tým ligy, TJ Slovan Havířov. Že budou domácí hráči favority, se dalo očekávat. Ale domácí předvedli naprosto dominantní výkon, ve kterém nedali soupeři čuchnout. Slovan se v zápase dostal pouze k 12 střelám. Hned čtyři ústečtí hráči zkompletovali hattrick.

Radim Kühnel se vrací ze Švédska!

Na půl roku za studiem se Radim Kühnel rozhodl odletět na Erasmus do Švédska. Nyní nastal čas vrátit se do ČR a pomoci Florbalu Ústí v play off! Přečtěte si rozhovor se zkušeným obráncem Florbalu Ústí.

Čas splátek! Do Ústí zamíří přemožitel z Prahy

1. liga mužů má na programu 21. kolo soutěže, ve kterém se na Slunetě představí pražský soupeř FAT PIPE Start98 Kunratice. Zkušenosti s tímto týmem nejsou příliš optimistické, jelikož v prvním klání obdrželi ústečtí hráči celkem vysokou prohru 3:7. Přijďte v sobotu od 19:00 podpořit domácí hráče v souboji s jedním z letošních přemožitelů.

Ústí udrželo první příčku! Z Kladna si odváží výhru 2:1

Základní část se pomalu chýlí ke svému konci a týmy v souboji o nejlepší výchozí pozici do playoff začínají odpadávat. Ústečtí borci museli udělat jeden z mnoha těžkých krůčků a to vyhrát na horké půdě kladenských Kanonýrů. Po urputné bitvě, ve které se vyznamenali především obrany a brankáři obou celků, si ústečtí florbalisté odvezli tři body za hubenou výhru 2:1 a tím udrželi první místo v tabulce.

Ústí se osamostatnilo v čele tabulky, Bulldoky porazilo 6:2

Souboj dvou ze tří vedoucích celků přineslo v sobotu 19. kolo 1.ligy mužů. Na palubovku Slunety přijel tým Bulldogs Brno. Domácí utkání zvládli především díky výborně zahrané první třetině, kdy odskočili do vedení 3:0. Bulldoci měli skvělý vstup do poslední periody, Ústí ale dokázalo reagovat a nakonec odešlo s výhrou 6:2.

Souboj o čelo! Ústí hostí odvetu s Bulldogs

Další zápas 1. ligy mají muži na programu v sobotu. Od 20 hodin přivítají na své palubovce Bulldogs Brno. Kdo si odnese body a udrží se v čele tabulky? Přijďte podpořit ústecké hráče! Připraven bude i přestávkový program.