Zobrazeno 1 až 10 z celkem 46 článků.

Ústecký sen se rozplynul již v semifinále, Vary vyškolily Ústí v produktivitě a postupují do finále.

Byl to krásný příběh, který napsali hráči Florbalu Ústí. Po výhře v základní části přišla velká očekávání, která bohužel nebyla naplněna. Po čtvrtfinálové sérii, která byla jednoznačná, přišel test v podobě již rozehraných Varů. V semifinálové sérii Ústí ztratilo úvodní výhodu domácího hřiště, ve Varech tudíž musel přijít skalp západočeského týmu, který však po prohrách 1:8 a 4:5 nepřišel. Snaha o postup zpět mezi elitu se o další rok odkládá.

Dva odlišné zápasy sledovali o víkendu ústečtí fanoušci, série se přesouvá do Varů za stavu 1-1

Na obě utkání se přišlo podívat přes 400 diváků, atmosféra byla elektrizující, a i možná proto nebyli v sobotním utkání hráči schopní proměňovat šance. Po třetinách 0:0,0:1,1:2 prohrálo Ústí úvodní zápas. V nedělním zápase si fanoušci přišli na své a mohli sledovat až třináct branek, z toho osm padlo do sítě hostí a Ústí srovnalo stav série. Příští víkend musí Ústí minimálně jeden zápas na půdě Karlových Varů vyhrát, aby nebyli za soutěže vyřazeni.

O víkendu je na severu Čech hlášen Hurikán směřující z Karlových Varů

V rámci semifinále play-off se střetne Florbal Ústí s FB Hurrican Karlovy Vary, tedy opět s jedním ze čtyř týmů, který dokázal ústecké hráče v letošní sezoně pokořit. Zatímco Ústí si hladce poradilo se Startem, tak Karlovy Vary šly ve své sérii až do pátého zápasu, kde zvítězili na nájezdy. První dvě utkání se odehrají již tento víkend 12. a 13. března.

Ústí ovládlo jak hřiště, tak hlediště a postupuje do semifinále

Po domácích výhrách 4:3 a 7:5 muselo udělat Ústí poslední krok k postupu do semifinále. V pražské hale se však hráči mohli cítit jako doma, protože je přijelo podpořit skvělé publikum a hlediště bylo převážně v barvách Florbalu Ústí. Po třetinách 1:1,0:4,0:0 si Ústí připsali poslední potřebnou výhru a zaslouženě tak postupují do semifinále, kde je bude čekat jeden z dvojice Karlovy Vary/Kladno.