Zobrazeno 1 až 10 z celkem 86 článků.

Známe vítěze Zlaté Čepele 2023! Kdo to je?

Další ročník ankety Zlatá Čepel o nejlepší gól sezony je za námi a my již známe výsledky. Letošní anketu jsme rozdělili na dvě poloviny, hlasovalo se pomocí formuláře a také na našem Instagramu pomocí interaktivní funkce bodování přímo ve videích. A jak to celé dopadlo? Čtěte níže.

Vítej doma! Mužský kádr posílí Jakub Kolstrunk!

Mužské áčko posílí kvalitní superligový hráč Jakub "Kostra“ Kolstrunk, který hrál od roku 2019 za ACEMA Sparta Praha. Ústí nad Labem mu však není cizí, neboť právě v tomto městě započala jeho florbalová kariéra a nyní se tak vrací ke svým kořenům.

Výbuch v poslední třetině stál Ústí postup, sérii rozhodne úterní duel

Florbal Ústí vstoupilo do víkendu s náskokem dvou výher. V sobotním utkání si Ústí další výhru nezapsalo. Kladno zápas přelomilo na svoji stranu ve druhé třetině a ústečtí hráči už nestihli zareagovat. Nedělní zápas už vypadal rozhodnut, Ústí drželo kladenský útok na uzdě a do poslední dvacetiminutovky vstoupilo s náskokem tří branek. Domácí však přidali na obrátkách a po deseti minutách dorovnali, zápas nakonec vyhrálo Kladno 6:3.