Zobrazeno 1 až 10 z celkem 20 článků.

Ženy znovu v akci, o víkendu vyzvou Týn a Soběslav

Po Vánoční pauze se do zápasového tempa ženy vrátí na domácím hřišti. V sobotu je čeká reparát proti Týnu nad Vltavou, kvůli vytíženosti haly jej sehrají v Krupce. V neděli se již na Slunetě představí proti dalšímu jihočeskému týmu ze Soběslavi.

S rokem 2022 se ženy rozloučily s výhrou

I poslední adventní víkend strávilo ženské áčko v zápasovém tempu. V sobotu především kvůli výpadku v druhé třetině ženy nestačily na vedoucí celek soutěže Black Angels 9:4. Nedělní utkání s Novým Strašecím ale zvládly, přeťaly šňůru porážek a s kalendářním rokem 2022 se rozloučily vítězstvím 7:4.

Chvályhodný výkon proti SKV na body nestačil

Dohrávku 14. kola 1. ligy žen mezi domácím Ústím a Sokolem Královské Vinohrady hostila Sluneta nezvykle v úterní večer. Pražský celek si v první třetině vydobyl tříbrankový náskok, od druhé třetiny Ústí dotahovalo a dostalo se na dostřel k vyrovnání. Závěrečných deset minut ale opět patřilo spíše hostům, kteří si nakonec ze Slunety odvezli vítězství 4:6.

S Plzní ženy nebodovaly, další zápas je čeká v úterý

Neděle 11.12. přinesla další vzájemné utkání mezi domácím Florbalem Ústí a FBŠ Slavií Plzeň. Neoblíbený soupeř, se kterým se naše ženy tradičně setkávají v poháru, v lize a smolně s ním velmi těsným rozdílem prohrály sérii play-off loňského ročníku, přijel v oslabené sestavě, přesto zvítězil a Ústí už potřetí v řadě odcházelo ze zápasu bez bodu.

Ženy překvapily lídra Prague Tigers, na Kutnou Horu těsně nestačily

Na utkání 10. a 11. kola 1. ligy žen zajížděly ústecké hráčky do středních Čech. V sobotu sehrály vyrovnané utkání s Kutnou Horou, které po inkasované brance minutu před koncem prohrály nejtěsnějším výsledkem 3:4. Nedělní utkání proti vedoucím Prague Tigers už ale zvládly na výbornou a favorita překvapivě porazily 3:1.

Ženy čeká souboj s lídrem z Nehvizd a Kutnou Horou

O nadcházejícím víkendu mají naše ženy na programu dvě utkání 1. ligy. V rámci 10. a 11. kola se utkají proti týmům ze středních Čech. V sobotu zajíždí na půdu Kutné Hory, v neděli je vyzve aktuální lídr soutěže Prague Tigers z Nehvizd.